Telefonda konuşurken ses değiştirme

Konu, 'Symbian Destek' kısmında techno_esh tarafından paylaşıldı. Okunma: 42659 | Cevaplanma: 31

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefonda konuşurken ses değiştirme

çin malı telefonlarında oluyormuş o bahsettiğiniz şeyler program yüklemek ile olacak iş değil.

Yazan: fthylmaz
  2. Çin mallarinda o olay süper yedim ben :)

3. abi hangi telefondan sana yaptılar bu hileyi

4. Marka dikkat etmedim üzgünüm ama 50 tl lik nokia ya benzeyen bir cihaz di

5. Tamam abi sağolasın yine de

6. Iphone 5 çin 90 tl hepsi burada da var

7. iPhone 5? :allalla:

8. Çan çin çon çıkarmış

9. kesin fiyatı 90 mı

10. maxi plus icin varmi

11. Sahibinden ne bakin arkadaş lar

12. S40 İçin v6 ıcın yokmu kardes

Telefonda konuşurken ses değiştirme konusuna benzer içerikler

1. Konuşurken Sesi Değiştirme !!! ( 5 Temmuz 2009 | PC Ses Sistemleri )

SESLİ KONUŞMALARDA SESİNİZİ DEĞİŞTİRİN - Yazılımı kurun. - Masaüstüne yerleşen ikonu tıklayarak çalıştırın. - “On/Off” butonuna basarak ses değişimini başlatın. - Mikrofondan konuşmaya başlayın. - Altta bulunan ayarları kurcalayarak...
  2. telefonda konuşurken ses değiştirmek ( 27 Temmuz 2012 | Myphone )

arkadaşlar çin malı telefonların hangi modellerinde konuşurken ses değiştirme özelliği var bunun hakkında bilgi verirseniz sevinirim.her çin malı telefonu için mi geçerli bu yoksa bazı modelleri var mı?
  3. Telefonda Konuşurken Sesi Değiştirme prog. ( 4 Kasım 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Arkadaşlar telefonda konuşurken biz normal konuştuğumuzda karşıya bayan çocuk robot sesi gidiyo bi program var ama bulamadım hiç bi yerde bulan gören duyan kullanan varsa bi link atabilir mi ?
  4. Uygulama telefonda konuşurken ses değiştirme ( 5 Temmuz 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

arkadaşlar ben telefon ile arama yaparken sesimi değiştirip konuşmak istiyorum. bu şekil açık yazdımki hep kayıt programı çıkıyor. diğer bütün telefon uygulamalarında var. android te maalesef hiiiç yok. hep abuk sabuk şeyler çıkıyor. :(
  5. Telefonla konuşurken ses değiştirme programı lazım ( 15 Eylül 2013 | Symbian^3 Yazılım Destek )

slm arkadaşlar bende nokıa c6-01 var bunun için telefonda konuşurken sesimizi değiştirebilecek bir program varmı
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 9:25:56