Telefonda İlginç Bir Arıza

Sponsorlu Bağlantılar

darkleader

darkleader

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda İlginç Bir Arıza
Buna tam olarak bir arıza demekte yanlış aslında çünki telefonda hiç bir şekilde sıkıntı yok.Telefonum Galaxy S Advance
Sorun şu;2-3 gündür telefon şarjda iken telefonu elime alıp hareket ettirirsem sanki kabloda temassızlık varmış gibi şarj kesilip tekrar başlıyor.Evde herkes samsung kullandığı için şarj aleti çok olduğundan 4 veya 5 şarj aleti ile denedim birde data kabloso ile bilgisayara bağlayarak denedim hepsinde de aynı sorun oluyor.Telefonu elimde ters düz ederken,sallarken elimden bir yere bırakırken yapıyor.
Şarj kablosunun telefona girdiği yerde kendimi bilerek oynatırsam birşey olmuyor.Yani bağlantı noktasında değil sorun kesinlikle çünki çok denedim.
Başka bir donanımsal arıza olabilir mi? Hiç böyle bir sorun yaşayan oldu mu?
Teşekkürler.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Bu tarz bir arızayı sadece garanti servisi anlayabilir veya telefoncu arkadaşlarımız garantiye göndermenizde fayda var

• Beğen
Tepkiler: darkleader
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
hımm büyük bir ihtimal ile yazılımdan kaynaklanıyor çünkü bende de 2.3.6 yı kullandığımda olmuştu yanlış root dosyasını yüklemeiştim telefon sapıttı romu değiştirmeni tavsiye ederim dostum

• Beğen
Tepkiler: darkleader
darkleader

darkleader

Üye
    Konu Sahibi
hımm büyük bir ihtimal ile yazılımdan kaynaklanıyor çünkü bende de 2.3.6 yı kullandığımda olmuştu yanlış root dosyasını yüklemeiştim telefon sapıttı romu değiştirmeni tavsiye ederim dostum

Evet 2.3.6 da imiş sorun.4.1.2 kurdum düzeldi :)
Tam telefonu satma arifesinde :)

Üst Alt