Öneri Telefonda gizli olan pc de gözüküyor..yardım

Sponsorlu Bağlantılar

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda gizli olan pc de gözüküyor..yardım
telefonum note 1
soru 1.x-plorer da gizlediğim klasör telefonda gözükmüyor ama pc ye bağladığımda gözüküyor klasör çözümü var mı?

soru 2. ana ekranın tepesindeki bildirimleri saklamak mümkün mü?

Buraxlive

Buraxlive

Üye
1- bilgisayarda klasöre gelip sol en üstten Dosya>klasör ve arama seçenekleri >görünüm > gizli dosya ve klasörleri gösterme seçmeniniz lazim. (telefonda klasöre .Nomedia dosyası konulmuş ise bu yöntem pcde gizlemez sadece telefonda gozukmesini engeller.

2- bildirim panelinde gözükmesini istemediğiniz uygulamanin ayarlarına gelip Bildirimleri Göster işaretini kaldırın.

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
tşk ederim...yani bunu her pcde yapmak zorundamıyım..dediğin gibi olmadı..biraz kurcaladım..pc ye bağladım phone kısmına geldim ve klasör gözüküyor sol üste araçlar-klasör seçenkleri-görünüm-gizli klasörleri kısmını farkettim...sanırım onuda düzeltince gözükmeyecek.
peki bunu her pcde yapma zorundamıyız...

2-bildirimler için uçak modu ve sessize aldığımızda dediğin kısımlar olmuyor...
3-nasıl becerdim bilmiyorum ama ne yaptıysam sms zili çalmıyor..yardımcı olur musunuz?

Buraxlive

Buraxlive

Üye
tşk ederim...yani bunu her pcde yapmak zorundamıyım..dediğin gibi olmadı..biraz kurcaladım..pc ye bağladım phone kısmına geldim ve klasör gözüküyor sol üste araçlar-klasör seçenkleri-görünüm-gizli klasörleri kısmını farkettim...sanırım onuda düzeltince gözükmeyecek.
peki bunu her pcde yapma zorundamıyız...

2-bildirimler için uçak modu ve sessize aldığımızda dediğin kısımlar olmuyor...
3-nasıl becerdim bilmiyorum ama ne yaptıysam sms zili çalmıyor..yardımcı olur musunuz?

Bilgisayara baglayipta görmek istemiyorsanız bunu her pcde yapmak zorundasın çünkü kimi bilgisayarda gizli klasörleri goster seçeneği aktif iken bir digerinde olmayabilir.

Bildirim Paneli icin dediğim örneğin müzik çaların ayarlardan bildirimini kapattınız paneli aşşağıya çektiğinizde çalan şarkı vs. Müzik çalar dair birşey gözükmez. Ama kisayollari diyorsanız mesela wifi sessiz mod gibi onlar icin root yapmanız gerek.

Sms zili icin ayarlardan ses kısmına gelip bildirim ses tonunun açık olduğuna emin olun

Üst Alt