Telefona oyun nasıl yükleniyor yardımcı olabilir misiniz?

Konu, 'Symbian^3 Yazılım Destek' kısmında akg2554 tarafından paylaşıldı. Okunma: 61264 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefona oyun nasıl yükleniyor yardımcı olabilir misiniz?

Yardımcı olabilir misiniz

Yazan: akg2554
  2. http://www.maxicep.com/symbian-3-oyunlari/
    Adresinden beğendiğin oyunu indireceksin
    Telefonuna atacaksın ve telefondan kuracaksın
    Eğer oyun unsigned ise yani sertifikasız o zaman sertifikalaman gerek
    signed ise zaten direk yükleyebilirsin
    Böyle garip bir soruyuda ilk defa gördüm

3. telefonun hafıza kartı içinde bir klasör aç kafana göre bir isim ver. yüklenecek oyun veya programlar s^3 veya s^3 ile uyumlu s60 v5 sürüm symbian için yazılmış olanlardan olsun. kurulum dosyalarını o klasör içine at. telefonun uygulamalar/ofis/dosya yöneticisi menüsünden hafıza kartı içindeki oyunları attığın klasöre gir ve üstüne tıklayarak kurulumu başlat. kurulum esnasında sorarsa hafıza kartına kurulum yapılsın seçeneğini seç. eğer programların ve oyunların telefon ile uyumundan ve virüs olmadığından bir şüphen yoksa arada çıkabilecek ikazları dinleme kuruluma devam et. unsigned dosyaları kurabilmek için imzalaman lazım. o konu ile ilgili pek çok başlık var forumda onları takip et. signed dosya ise imzalamaya gerek kalmadan kurabilirsin.

Telefona oyun nasıl yükleniyor yardımcı olabilir misiniz? konusuna benzer içerikler

1. Arkadaşlar Yardımcı Olabilir misiniz ?_ ( 23 Nisan 2011 | Nokia S40 ve Java Destek )

Ben Arkadaşlarımla Bluetooth ile okey oynamak istiyorum Böyle Bi Oyun Var mı Acaba Epey Araştırdım Ama bi ;Sonuç bulamadım ? Şimdiden Teşlekkür Ederim
  2. Oyun nasıl yükleniyor ?? ( 15 Mart 2012 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Merhaba ben bir C5-03 kullanıcısıyım oyun yüklemek için ne yapmak gerekiyor yardım edin lütfen jar dosyalarını telefona attığımda birsürü dosya çıkıyor setup gibi şeyler aradım ama bulamadım :S pc den yüklemeye çalıştığımda ise hata veriyor...
  3. Samsung galaxy s3 sizce nasıl? Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ( 9 Ocak 2013 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar android telefon almayı düşünüyorum ama ne alacağıma karar veremedim. s3 almayı düşünüyordum ama bazı forum sitelerine yazılanlara bakınca biraz çekimser kaldım almakta. Teknik servis hiç ilgilenmiyor, konuşurken ses iletilmiyor, ekran...
  4. Yardımcı Olabilir Misiniz Yurt Dışından Telefon Alma ( 19 Eylül 2013 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşım amerikada 1-2 hafta daha Iphone 5s de 20 eylülde satışa sunuluyo getittirsem direk kullanabilir miyim sim free mi oluyor ilk satışa sunulan telefonlar acaba bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 1:12:32