1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Telefona oyun nasıl yükleniyor yardımcı olabilir misiniz?

• 5 Şubat 2011
  • 63825 Okunma
  • 3 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

1. Yardımcı olabilir misiniz

2. http://www.maxicep.com/symbian-3-oyunlari/
    Adresinden beğendiğin oyunu indireceksin
    Telefonuna atacaksın ve telefondan kuracaksın
    Eğer oyun unsigned ise yani sertifikasız o zaman sertifikalaman gerek
    signed ise zaten direk yükleyebilirsin
    Böyle garip bir soruyuda ilk defa gördüm

3. telefonun hafıza kartı içinde bir klasör aç kafana göre bir isim ver. yüklenecek oyun veya programlar s^3 veya s^3 ile uyumlu s60 v5 sürüm symbian için yazılmış olanlardan olsun. kurulum dosyalarını o klasör içine at. telefonun uygulamalar/ofis/dosya yöneticisi menüsünden hafıza kartı içindeki oyunları attığın klasöre gir ve üstüne tıklayarak kurulumu başlat. kurulum esnasında sorarsa hafıza kartına kurulum yapılsın seçeneğini seç. eğer programların ve oyunların telefon ile uyumundan ve virüs olmadığından bir şüphen yoksa arada çıkabilecek ikazları dinleme kuruluma devam et. unsigned dosyaları kurabilmek için imzalaman lazım. o konu ile ilgili pek çok başlık var forumda onları takip et. signed dosya ise imzalamaya gerek kalmadan kurabilirsin.

Yüklüyor...