Telefona Format Atmak & Fabrika Ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

Ufuk Özen

Üye
Teşekkürler Kardeş Ama Sony ericsson C903 modelinde oluyormu?? msn 'den Görüşelim.Yani Bu telefon Symbian mıdır??

crazy_scorpıon

crazy_scorpıon

Üye
5800 telefonum var telefonu fabrika ayrına döndürdüğümüzde telefona bi zararı olurmu

Kingmortall

Kingmortall

Üye
teşekkürler :)

--------------- Ekleme ---------------

5800 telefonum var telefonu fabrika ayrına döndürdüğümüzde telefona bi zararı olurmu
yok kardeşim olmaz telefon ilk aldıgın günki gibi olur herşey silinir video müzk v.s

casper48

Üye
7610 telefonum var 2 format attım ama hala telfon nokia yazısından sonra açılmıyor

salih1906baba

salih1906baba

Üye
tşk

champion95

Üye
Formatlama

İstenmeyen bir durumla karşılaşıldığında ve telefonu düzgün çalıştığı zamanki ayarlarına geri döndüremiyorsanız , yapmanız gereken iki işlem vardır..
  • Telefonu Fabrika Ayarlarına Getirmek
Menü > Ayarlar > Telefon Ayarları > Fabrika Ayarlarına Geri Dön seçeneği işaretlenir ve teleofnunuzun tüm ayarları fabrikadan çıktıgı ayarlar olur ..

Sorununuz Hallolmadı mı ? O zaman Diğer Yol ?
  • Telefona format atmak ( sistemi baştan kurmak )
Ana numara çevirme ekranında iken *#7370# yi tuslayın, sorulan soruya "evet" cevabı verin ve telefonunuzun rom u silinecek, yeniden işletim sistemi kurulacak ve herşey sıfır olacak. Tüm sorunlar vs . gitmiş olacak ..

----------

Bir de hard format olayı vardır ( 36XX serisinde çalışmaz )

* + 3 + yes tuslarına basılı tutarak, telefonunuzun açma tuslarına basın ( yani 4 tus aynı anda basılı olmus olmalı açılırken), ekranda "Formatting" yazısı çıkacak ve tamamen silecek sistemi, bu da en son yapmanız gereken yol olmalı, tüm problemler, donanımsal değilse, halledilmiş olur ..

Arkadaş benim telefon e63 dediğin formatı cektım *#7370 i ama yinede mesajlara rehbere giremiyorum acil yardım

merve_123

Üye
ya iphone nasılll formattt atııcaaamm kmsee açıklamıyooo klütfenn yardımm ediinn

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
saolasın öğrenmiş oldum

kadir_karaca

Üye
çin malı iphone nasıl format atılır????

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
teşekkürler.

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
teşekkürler abi

akın1985

Üye
çok saol arkadaşım valla halleddim sorunumu allah razı olsun

lovelyeyes64

lovelyeyes64

Üye
K 810 i nasıl fomat atabılırım .yanlışlıkla media player silindi.resmi sitesinde k810i telefon modelı yok.mtv izlemek istiyorum ama açtıgında baglandı yazısı geldıgınde tel kendı kendını kapatıp açıyor.format şifresi sizc ne olabilir veya telde ne sorunu olabilir tşk ederim...

nimlal

Üye
Slm arkadaşlar 3600 slim için güvenlik kodu kırmanın bi yolu varmı ...

bilgenbilgen

Üye
telefonumu fabrika ayarlarına dondurdum içindei orjinal zil sesi tema java ayarları vs silindi servis çözermi? servise de gondermk istemiyorumm ne yapabilirim:ağlarım::yuru

smllkt

Üye
kırık lınk

kincak13

Üye
peki sonra güvenlik kodu kaçtı

ömer engin

Üye
sn 3110c ye nasl formt atılıcanı bılıon mu?

umutwwe

Üye
kardeş benimki n 96 olmuyo mevcut degil yazıyo :(

gm3

Üye
asdasdsaasdasdas

Üst Alt