Telefona film atmak için video format dönüştürücü (Resimli anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Aqrp00

Aqrp00

Üye
    Konu Sahibi
Telefona film atmak için video format dönüştürücü (Resimli anlatım)
Allok video splitter telefona film atmak için süper kullanımı kolay bir program. Sırf telefon için hazırlanmış programlar ile telefona video veya film attığımızda kimi zaman görüntü kalitesi yeterli olmuyor ya da takılarak çalışıyor.

Allok Video splitter Örn:

3gp'ye çevrilmiş videoyu telefona yükleyin

programı indirebilirsiniz. Deneme sürümüdür. İnternetten biraz araştırarak sürümlerini bulabilirsiniz.

Programı indirip bilgisayarınıza yükledikten sonra programı açın

İşlem tamam artık çevirdiğiniz videoyu telefonunuza atarak çalıştırabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: kol@j, Battani, emree65 ve 2 diğerleri

Paranoya

Paranoya

Üye
eline sağlık .

must20

Üye
teşekkürler

baranselona

baranselona

Üye
peki bu mu daha iyi dönüştürüyor sizce yoksa total video converter HD version mu?? ben total video converter ile çeviriyorum gayet güzeller eğer bu daha iyiyse bunu da indireyim ??? sizce hangisi

teşekürler

melone16

Üye
arkadaşlar windows 7 bu işi kendisi yapıyor Örn;

Bir filmi veya videoyu tele atmak istediğimizde usb kablomuzu takıyoruz ve pc ile tel arasında bağ sağlanıyor.Sonrada filmi nereye koymak istiyorsak oraya sürüklüyoruz ve kopyalamaya başlarken bize soruyor, dönüştür ve koplayayı seçtiğimizde telefonun formatına göre dönüştürüp kopyalıyor..

emree65

Üye
cok tesekkurler kardesm boyle bı program arıyodm bende..

TasteKiN

TasteKiN

Üye
peki bu mu daha iyi dönüştürüyor sizce yoksa total video converter HD version mu?? ben total video converter ile çeviriyorum gayet güzeller eğer bu daha iyiyse bunu da indireyim ??? sizce hangisi

teşekürler

any video converter tek geçerim gerçi bu 4 mb bende ki 29 mb ama kalite yine de daha iyi :)

ama arkadaşım sana da teşekkürler :D

Üst Alt