Telefon yavaşladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi
Telefon yavaşladı
Açık uygulama olmamasına,işlem kaydı ve mesajlar temiz olmasına karşın telefon ağırlaştı.Hem hafıza kartı hem telefon hafızası biraz doldu sanırım ondan fazlada bir şey yüklemedim.Spiderman,Assasing Creed,Opera Mobile Hava durumu,internet radyo,batarya kurulu olanlar bunlar müzikte yok neden bu kadar doldu bu hafızalar nasıl temizlenir yada sorun başka mı, yardımcı olur musunuz?

ANIL

ANIL

Admin
soft at rahatlar telefon..

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bikere batarya uygulamalarını kaldır sureklı program yukleyıp sılermısın.tarayıcı belleginı sil

Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi
bikere batarya uygulamalarını kaldır sureklı program yukleyıp sılermısın.tarayıcı belleginı sil

Batarya uygulamasını kaldırayım,1-2 oyun program sildim.hızlı sildi.tarayıcı belleğini de sileyim.Hafıza kartını biçimlendirsem ne gibi sonuçlar ortaya çıkar ? Çünkü şu an 1 gblık video var.Diğer klasörleri toplasan 100 mb etmiyor ama dolu gösteriyor anlam veremedim.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hafıza kartını biçimlendırırsen hafıza kartındakı tüm veriler silinir arkadaşım

Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi
veri olarak tek cities var birde 1-2 foto

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
sorun degilse kartı biçımlendır ve işlem kaydını 1 veya 10 gün seç ajandajı gùn görünümüne al telınde uygulama olarak neler yüklü

doctorrr

doctorrr

Üye
sorun degilse kartı biçımlendır ve işlem kaydını 1 veya 10 gün seç ajandajı gùn görünümüne al telınde uygulama olarak neler yüklü
ilk mesajında saymış uygulamalarını hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt