Telefon yardım.Arkadaşlar 600-750 lira arası telefon alıcam yardım ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

resp

Üye
    Konu Sahibi
Telefon yardım.Arkadaşlar 600-750 lira arası telefon alıcam yardım ?
Samsung galaxy wonder 700liraya var işlemcisi gayet güzel 1.4. Fakat htc lerde fena değil gibi.

Uygulamaları ve tarayıcısı hızlı çalışıcak geniş ekranlı telefon arıyorum.Yardım ederseniz sevinirim. :)

Kerim.

Kerim.

Üye
hangi htc?

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Xperia U (6 Gb Hafıza arttırılamaz)
Xperia Neo V
Xperia Sola( Butceni aşıyor ve sar değeri çok yüksek)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Neo v uygundur ayrica bu fiyata htc tavsiye etmem..sense arayuzu cekirdek ustu sanal.makinayi touchwize gore daha cok zorluyor agir bir arayuz..neo v derim..wonder oc lenmis bir cihaz

resp

Üye
    Konu Sahibi
Neo v nin sar değeri yüksek diyorlar :/

cliolar

Üye
neo v deklansor ve hdmi ile bir adim onde

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Wonder güzeldir tavsiye ederim .. ;) Neo v'ye bakabilirsin bide :good:

resp

Üye
    Konu Sahibi
Neo V tasarım olarak başarılı değil bence.ayrıca wonderın 2.5 katı kadar radyasyon yayıyor

incitemfm

incitemfm

Üye
sakın ama sakın htc alma o paraya en az 1gb rami olucak htc nin neov veya ace2 sana iyi gider

- - - Eklendi - - -

Neo V tasarım olarak başarılı değil bence.ayrıca wonderın 2.5 katı kadar radyasyon yayıyor
samsungun en beğendiğim özelliği a dan z ye bütün telefonları sağlıklı

lordufuk

lordufuk

Üye
Yahu bide nokia ya ya bakın:) Nokia 701 veyada 700 bütçene uygun:oke:

resp

Üye
    Konu Sahibi
android olsun nokia çok sıktı artık beni

incitemfm

incitemfm

Üye
önünde fazla seçenek yok. ace2 neov wonder atrix

amcalu1

amcalu1

Üye
Ace 2 jb alcak mı

resp

Üye
    Konu Sahibi
Neo V yi aldım diyelim hangi oyunları çok rahat kaldırır veya hangi konularda eksileri var

_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
Galaxy w donanim olarak iphone 3gs den ustun olsa da iphone 3gs daha stabil+rahat. Yani 3gs daha ustun. Bizzat test ettiler gordum. Hele oyun konusunda 3gs eziyor galaxy w yi. Neo v cok yiy br telefon zamaninda 3gs yerine onu alacaktim fakat 1.65sar degeri hic az degil ben 24saat telefon kullanan biriyim

resp

Üye
    Konu Sahibi
Aynen öyle bende neo v yi tercih edemicem sürekli internet kullanan birisiyim.3gs gelicek olursak çok geride kalmış bir telefon 5 çıkıcakken 3gs almak mantıklı gelmiyor.Yani nasıl desem ilerde iphone 5 alırım diye düşünüyorum.Galaxy wonder da ne yapamam mesela bunları merak ediyorum

incitemfm

incitemfm

Üye
Galaxy w donanim olarak iphone 3gs den ustun olsa da iphone 3gs daha stabil+rahat. Yani 3gs daha ustun. Bizzat test ettiler gordum. Hele oyun konusunda 3gs eziyor galaxy w yi. Neo v cok yiy br telefon zamaninda 3gs yerine onu alacaktim fakat 1.65sar degeri hic az degil ben 24saat telefon kullanan biriyim
fanlığın lüzumu yok 3 megapixellik kamerasıyla herşeyi en baştan kaybediyo o telefon.

TheCower

TheCower

Üye
Bende telefonu yardın sandım konuya daldım yorum yapmadan da geçemedim.

15097

15097

Üye
Neo V derim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt