Öneri Telefon Sürümünü Nasıl Öğrenebilirim bilen varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Sürümünü Nasıl Öğrenebilirim bilen varmı?
cihazım SM-G900F s5 orjinal ülke romunu yüklemek istiyorum cihaza Csc programıyla baktığımda Austria yazıyor
sammobile sitesinden austria diye aratınca 2 farklı model güncelleme var csc pda modemler aynı ama hangisi cihazmın modeli bilmedim

fegas159

Üye
t-mobile turkcell gibi bir hattır sattığı telefonlar sadece kendi hattıyla çalışır seninki %90 soldaki ama ayarlar-genel-cihaz bilgisinde model yazıyor.

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
kralberk13

kralberk13

Üye
nasıl yazmıyor yazmaması gerçekten ilginç hepsinde cihaz bilgisinde model yazar

fegas159

Üye
zaten t mobile ise cihaz modeli telefonun sağ üst köşesinde T-MOBİLE yazar samsung logosunun hemen yanında

fegas159

Üye
yazmıyorsa at t-mobile yazmayan romu

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi

bu olabilrmi acaba?

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Ne oldugu yazmiyo mu bataryanin altindaaa :D

Bu arada t-mobile alman gsm sirketi yani sen herhangi bi s5 romunu yukleyeceksin model numarasina gore
benim cihaz biraz karışık :D cihaz pasport kayıtdı yeni yapıldı ama imei sorgulamada kayıtsız yazdığından avustrya romu kurmak istiyodum şebek uçar diye :D avustrya da telering ve tmobile yazıyo kafa karştırıcı :/

lale63

lale63

Üye
benim cihaz biraz karışık :D cihaz pasport kayıtdı yeni yapıldı ama imei sorgulamada kayıtsız yazdığından avustrya romu kurmak istiyodum şebek uçar diye :D avustrya da telering ve tmobile yazıyo kafa karştırıcı :/
Niye avusturya kurmak istiyosun.mutlaka efs yedegi al benim note 3te yurtdisindan geldi ayni gün kaydettirdik ve aksamda kayitli yaziyodu

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Niye avusturya kurmak istiyosun.mutlaka efs yedegi al benim note 3te yurtdisindan geldi ayni gün kaydettirdik ve aksamda kayitli yaziyodu
turkcelden kayıt edilmiş cihaz kayıtlar geç işleyebilir diyo telefon kapanırsa başka telefonla değiştrebilirz diyo ama bilmiyorm.s Romu kurcam ama imeiden korkyrm efs alırım sorn olmaz ama ucarsa komple gider :D

lale63

lale63

Üye
turkcelden kayıt edilmiş cihaz kayıtlar geç işleyebilir diyo telefon kapanırsa başka telefonla değiştrebilirz diyo ama bilmiyorm.s Romu kurcam ama imeiden korkyrm efs alırım sorn olmaz ama ucarsa komple gider :D
Bekle kayit edilsin sonra ben rastgele bi vodafoneden yaptm ayni gun icinde valla :D

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Bekle kayit edilsin sonra ben rastgele bi vodafoneden yaptm ayni gun icinde valla :D
alalı 15 gün oldu 15 gün daha bekliyim zaten 1 ayda kayıt edilmesse kapanıyomuş zaten olmassa baska telefonla değişirim :ehe

lale63

lale63

Üye
alalı 15 gün oldu 15 gün daha bekliyim zaten 1 ayda kayıt edilmesse kapanıyomuş zaten olmassa baska telefonla değişirim :ehe
O kadar uzatmazlar herhalde :D benimde kafam iphonelerde ama bilmiyorum cok pahali gavurun tohumu :D

The Shadow

The Shadow

Üye
Recovery e al. Orda yazıyor olması lazım csc nin :hmmm

Üst Alt