Telefon Sesİ Normal Ama Zİl Sesİ Kisik Cikiyo

Konu, 'Symbian Destek' kısmında boran__22 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3378 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefon Sesİ Normal Ama Zİl Sesİ Kisik Cikiyo

7610 DE MELODİLERİ DİNLERKEN HOPARLÖRDN ÇIKAN SES SEVYESİ NORMAL AMA TERCİHLERDEN ZİL SESİ SEÇTİĞİMDE ARAMA GELDİĞİNTE TEL.SESİ KISIK ÇIKIYO...BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Yazan: boran__22
  2. <div class='quotetop'>(boran__22 &#064; Dec 21 2005, 12&#58;23 PM) [post=232522]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    7610 DE MELODİLERİ DİNLERKEN HOPARLÖRDN ÇIKAN SES SEVYESİ NORMAL AMA TERCİHLERDEN ZİL SESİ SEÇTİĞİMDE ARAMA GELDİĞİNTE TEL.SESİ KISIK ÇIKIYO...BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
    [/b][/quote]Zil Seviyesini Yükselt

3. ZİL SESİNİ HER HALİYLE DENEDİM YİNEDE OLMUYO.

4. Bu sitede onun için program var. Yükle 1 belki olur.

Telefon Sesİ Normal Ama Zİl Sesİ Kisik Cikiyo konusuna benzer içerikler

1. Zil sesi telefona yüklenmiyor ama i-tunes da görünüyor..

iphone 32gb 3GS kullanıyorum. Versiyonu 3.1.2 ve jb + unlock. APPSYNC de var. itunes vasıtası ile uygun formatta zil sesi yüklememe rağmen (mesela audiko dan),telefonda zil seslerinde görünmüyor birşey. 30 saniyeden kısa yüklediklerim.. Oysa...
  2. Enstrumental Cep Telefonu Zil Sesleri

Enstrumental Cep Telefonu Zil Sesleri l 29 Mb Format: mp3 | 320 Kbps | Adet: 56 | Boyut: 29 Mb Önemli Not: Eklentideki rar dosyalarını açabilmek için her 5 partıda indiriniz Enstrumental Cep Telefonu Zil Sesleri indir...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 3:58:53