Telefon Piyasasından Anlayan Tavsiyede Bulunsun Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Piyasasından Anlayan Tavsiyede Bulunsun Lütfen
Arkadaşlar benim babam bu gün elindeki 5800 150 :tl: verip üstünede 300 :tl: yide karta (12 ay) çekip Nokia c7 almış babam bana danışmadan böyle yapmış bana fazla gibi geldi yani 450 :tl: gelmiş oldu

Şimdi sizden tavisiye veya öneride bulunmazı istiyeceğim konu 450 :tl: ye başka bir telefon önerirmisinz adam sorun oldugunda gelebilrsinz demiş tabi iade etme gibi değil herhalde yerine başka telefon alma maksatında bi sorun çıkarmaz die düşünüyorum

sizce Nokia C7 i kullanmalımı yoksa bu paraya gidip android bir telefon mu almalıyım
He alma sebebide c7 i pusula özelliği olmasından dolayı almış kıble saatinın otamatik kıble tarafına göstermesini sevdiginden dolayı yani

sizce iyimi almış yoksa kötümü 5800 150 :tl: ucuz gitmiş die düşündüm tabi telefoncular öyle alıyor ama durum böyle tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum ..

MrExpert

MrExpert

Üye
5800 için 150-200tl normal c7 ninde satış piyasası zaten 400-450tl arası normal yani 450tl ye alınabilecek bi atrix var zaten bide wonder.

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
450'ye 603-700 alabilirdi ama C7 hem tip olarak hemde kamera olarak her zaman gönlümde ayrı bir yerdedir.Şuan alabileceğim tek NOKIA C7'dir.Babanın oyun program falan uğraşacağını sanmıyorum fazla C7 deki uygulamalarda iyidir.Bence iyi etti.

Telefoncu benim sıfır gibi C5-03'üme 180 demişti gene iyi sattı.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Mm böyle olumlu yorumlar alacağımı düşünmüyordum peki wonder mi c7 mi dizinde dediğiniz gibi oyunla uygulama ile uğraşmaz babam kullanış yönünden de nokia daha basit
peki 701 alinirmi idi ?

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
Mm böyle olumlu yorumlar alacağımı düşünmüyordum peki wonder mi c7 mi dizinde dediğiniz gibi oyunla uygulama ile uğraşmaz babam kullanış yönünden de nokia daha basit
peki 701 alinirmi idi ?

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

701 c7'nin donanımsal olarak 2 katı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...