Telefon kaçak mı değil mi bakma

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında zoom tarafından paylaşıldı. Okunma: 23560 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefon kaçak mı değil mi bakma

bunun için bir site vardı IMEI numarasını yazıyodun söylüyordu neydi o sitenin adı

Yazan: zoom
  2. benim telefon kayıtlı wallahi ne de olsa Garantili cihaz :P

3. BİRİ İMEİ NUMARASI NASIL KONTROL EDİLİO DİE SORMUŞ AŞAGIDAKİ LİNKTEN ULASABİLİRhttp://mcks.tk.gov.tr/node/19

4. bende bilmiyom bilen yazsın teşekkürelr emeğe ok

5. Tl calıntı olup olmadıgını nasıl anlarımm..

Telefon kaçak mı değil mi bakma konusuna benzer içerikler

1. Telefonunuz Çalıntı mı, Değil mi ? Öğrenin ... ( 13 Şubat 2005 | Yararlı Bilgiler ve Dökümanlar )

Genel Sorgu Sayfası _________________________ ÇALINAN GSM TELEFONLARININ İLLER BAZINDA SORGULANACAĞI LİNKLER Ankara Bursa İstanbul İzmir Kayseri Konya Manisa Sakarya Tokat Yukarıdaki adreslere tıklayarak, telefonunuzun çalıntı...
  2. Telefonunuz orjinal mi değil mi? ( 29 Mart 2009 | Cep Telefonları Genel )

Telefonunuz orjinal mi değil mi? Cep telefonunuzun orjinalliğini öğrenmek artık çok daha kolaylaştı. Hatta bununla kalmayıp kesin olarak hangi ülkede imal edildiğini bile öğrenebiliyorsunuz.Tek yapmanız gereken ise *#06# tuşlayıp çıkan IMEI...
  3. Telefonunuz orjinal mi değil mi? ( 19 Kasım 2010 | Garip ve İlginç Olaylar )

Telefonunuzun kalitesini hatta hangi ülkede üretildiğini üzerindeki birkaç numaraya bakarak öğrenebilirsiniz 27 Mart 2009 Cuma, 13:43 Cep telefonunuzun orjinalliğini öğrenmek artık çok daha kolaylaştı. Hatta bununla kalmayıp kesin olarak hangi...
  4. Benim Telefonum Stereo Değil Miydi? ( 20 Şubat 2012 | Symbian S60v3 Destek )

nokia E60 kullanıyorum. şu telefonda doğru düzgün bir müzik dinleyemedim. hangi kulaklığı taktıysam verim alamadım. öncelikle hs-23 kulaklık kullandım ses çok tizdi. yani düşünün hiç bass efekti yok, tiz. sonra bir tane adaptör aldım ad-15. jack...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 9:25:00