Telefon kaçak mı değil mi bakma

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında zoom tarafından paylaşıldı. Okunma: 23515 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefon kaçak mı değil mi bakma

bunun için bir site vardı IMEI numarasını yazıyodun söylüyordu neydi o sitenin adı

Yazan: zoom
  2. benim telefon kayıtlı wallahi ne de olsa Garantili cihaz :P

3. BİRİ İMEİ NUMARASI NASIL KONTROL EDİLİO DİE SORMUŞ AŞAGIDAKİ LİNKTEN ULASABİLİRhttp://mcks.tk.gov.tr/node/19

4. bende bilmiyom bilen yazsın teşekkürelr emeğe ok

5. Tl calıntı olup olmadıgını nasıl anlarımm..

Telefon kaçak mı değil mi bakma konusuna benzer içerikler

1. Telefonunuz Çalıntı mı, Değil mi ? Öğrenin ...

Genel Sorgu Sayfası _________________________ ÇALINAN GSM TELEFONLARININ İLLER BAZINDA SORGULANACAĞI LİNKLER Ankara Bursa İstanbul İzmir Kayseri Konya Manisa Sakarya Tokat Yukarıdaki adreslere tıklayarak, telefonunuzun çalıntı...
  2. Telefonunuz orjinal mi değil mi?

Telefonunuz orjinal mi değil mi? Cep telefonunuzun orjinalliğini öğrenmek artık çok daha kolaylaştı. Hatta bununla kalmayıp kesin olarak hangi ülkede imal edildiğini bile öğrenebiliyorsunuz.Tek yapmanız gereken ise *#06# tuşlayıp çıkan IMEI...
  3. Telefonunuz orjinal mi değil mi?

Telefonunuzun kalitesini hatta hangi ülkede üretildiğini üzerindeki birkaç numaraya bakarak öğrenebilirsiniz 27 Mart 2009 Cuma, 13:43 Cep telefonunuzun orjinalliğini öğrenmek artık çok daha kolaylaştı. Hatta bununla kalmayıp kesin olarak hangi...
  4. Benim Telefonum Stereo Değil Miydi?

nokia E60 kullanıyorum. şu telefonda doğru düzgün bir müzik dinleyemedim. hangi kulaklığı taktıysam verim alamadım. öncelikle hs-23 kulaklık kullandım ses çok tizdi. yani düşünün hiç bass efekti yok, tiz. sonra bir tane adaptör aldım ad-15. jack...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 20:44:00