Öneri Telefon Hafızası Artırma

Sponsorlu Bağlantılar

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Hafızası Artırma
Merhaba Arkadaşlar
Telefonum s3 telefonun hafızası sürekli dolu güzüküyor telefonda uygulamalar sd kartta rootlu cihaz gereksiz uygulamalar sildim ama düşmüyor sürekli kırmızıda room attım acaba eski android sistemi felanmı duruyor yada eski uygulamalarım felan yardım edin lütfennn
Arkadaşlar eskiden yüklediğim fifa 15 in dosyaları duruyormuş onu sildim biraz düzeldi ama halâ Düşük Hafıza 16 gb 12 si dolu hiçbirşey yok cihazda hepsi sd kartta sadece taşınamayan uygulamalar facebook gibi uygulamalar yüklü cihaz hafızasında onlar nasıl taşınır

kadikoy

kadikoy

Üye
şunu bir dene;Memory Booster Full Version Apk,goole da ara hemen bulursun.
android cep ve tabletler için yapılmış bir uygulama mobil bellek ram artırma
uygulamsıdır ram optimize ederek tam performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
virüslü felan dağildir demi ne işe yarıyor ram mi temizliyor ? yoksa hafıza artırıyourmu

kadikoy

kadikoy

Üye
ramı sıkıştırıp,hafızayı artırıyor,işe yarıyor
virüslerden korkma .anti-virüs prog ile tarat varsa silersin.

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
facebook gibi uygulamaları sd karta taşımanın yolu nedir cihaz rootlu
Eski Dosyalarım Duruyor Galiba Onları Nasıl Silerim

AHKE

AHKE

Üye
Yuksek boyutlu oyunların asphalt 8 fifa 15 gibi datalarını folder mount programı ile h.kartına taşı

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar sorunu cözdüm azda olsa iyilesti ama arkadasimin teli htc ayni sorun var mağazdan birsey yüklüyemiyor tel sade hicbirsey yok facebook instagram whatshap swarm var sadece ama telin kendi uygulamalari fazla rootsuz cihaz htc root nasil bilmiyorum oda bilmiyor rootsuz nasil yaparim magazadan yüklenmiyor hicbirsey 16 gb lik hafiza karti var telde 8 gb ama hicbirsey yüklenmiyor link2sd indiridim uygulamalar tasinmiyor farkli uygulamalar denedim ama ise yaramadi telefonccu dosya yöneticisi indir sorun cözülür demiste ne alaka onu bile indiremiyor zatende yardım. ??

bahaddin53

bahaddin53

Üye
İşe yaramaz büyük boyutlu dosyalar olabilir cihazda Fifa15 kalıntıları gibi şu Ccleaner'la temizlemeyi dene bakalım birde

Ccleaner android :

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Benim telde sıkınti kalmadi ama atkadasimin htc de sıkınto var uygulama inmiyor hicbirsekilde

bahaddin53

bahaddin53

Üye
İşe yaramaz büyük boyutlu dosyalar olabilir cihazda Fifa15 kalıntıları gibi şu Ccleaner'la temizlemeyi dene bakalım birde

Ccleaner android :

yaptın mı bunu ?

Üst Alt