telefon hafıza kartını görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarı bordo

Üye
    Konu Sahibi
telefon hafıza kartını görmüyor
sabah hiç bişey yokken film sitesinden flim indirdim ve telefonu cebime koydun geri aldımda telefonda aşırı kasılmalar tuş kilidi bile açılmadı sonra hafıza kartını çıkardım eski haline döndü takınca yine kasılmalar devam etti telefon hafıza kartını görmüyor nasıl düzelteceğiz içinde düğün resimleride vardı ayrıca başka telefonlarda görmüyor

Emrgncy

Emrgncy

Üye
kardeş, hafıza kartını pc ye tak ve yedek al, sonra kartı biçimlendir.

Muhtemelen sorun çözülür..

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bilgilerini yedekleyip Format attıktan sonra Mobile Cleaner , Ramblow , Opera Mini yükle .

sarı bordo

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim hafıza kartı hiç bi telefonda gözükmüyor ben nasıl yedeklicem ki

elit444

elit444

Üye
Kardes card reader ile pc ye bagla telefon ile baglama

sarı bordo

Üye
    Konu Sahibi
card reader ne kardeşim k.bakmayın anlamıyorum çok

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Kart okuyucu.

elit444

elit444

Üye

Mini sd yani hafıza kartlarını okuyan cihaz dır genel tip yukarıdaki resim gibidir..

sarı bordo

Üye
    Konu Sahibi
anladım sizce telefon da görmeyeni bilgisayar görür mu

Süleyman

Süleyman

Üye
denemek lazım.
Emin değilim ama senin hafıza kartını diğer telefonlarda okumuyorsa virüs bulaşmış olabilir.

sarı bordo

Üye
    Konu Sahibi
samsung a falan da taktım kartı görmedi sizce bilgisayarda görmezse ne yapacağız

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Bilgisayarda görmezse yapılacak tek şey :alsana:

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Hafıza kartının içindeki bilgiler ne kadar önemli bilmiyorum ama, bozuk disk lerden bilgi kurtaran yerler var.. Ayrıca tam olarak bilgim olmamakla birlikte pc programları da var..
Yalnız bu bilgi kurtaran yerler bu işi öyle ucuza yapmıyorlar, geçen yıl bir hocamızın 500gb harici harddiski bozuldu, diskin içinde 300gb tın üstünde önemli arşivlediği bilgileri varmış. Bir araştırma yapıyor, o bilgileri kurtarmak kendisine 2500 ila 3000 :tl: gibi bir rakama patlıyor ve o bilgilerin de %100 ünü kurtarmayı taahhüt etmiyorlar...
O açıdan önemli bilgilerini sadece tek bir yerde arşivleme, farklı bir yere yedek al.

Black-killing

Black-killing

Üye
Bence görür genellikle öyle oluyor.Yedekle ve sonra biçimlendir.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
FAT 32 yapıp dene birde

sarı bordo

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartının içindeki bilgiler ne kadar önemli bilmiyorum ama, bozuk disk lerden bilgi kurtaran yerler var.. Ayrıca tam olarak bilgim olmamakla birlikte pc programları da var..
Yalnız bu bilgi kurtaran yerler bu işi öyle ucuza yapmıyorlar, geçen yıl bir hocamızın 500gb harici harddiski bozuldu, diskin içinde 300gb tın üstünde önemli arşivlediği bilgileri varmış. Bir araştırma yapıyor, o bilgileri kurtarmak kendisine 2500 ila 3000 :tl: gibi bir rakama patlıyor ve o bilgilerin de %100 ünü kurtarmayı taahhüt etmiyorlar...
O açıdan önemli bilgilerini sadece tek bir yerde arşivleme, farklı bir yere yedek al.

Çok saol fakat ne onu yaptıracak bütçem nede yaptıracak bir yer bulabilirim ayrıca içinde düğün resimleri yazdığım roman ve önemli resimlerim gitti ama bilgisayar bulur bulmaz bilgisayara kart okuyucu ile denicem

- - - Eklendi - - -

FAT 32 yapıp dene birde

Fat 32 ne oluyor kardeşim

- - - Eklendi - - -

Bence görür genellikle öyle oluyor.Yedekle ve sonra biçimlendir.

Insaallah denicem

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Fat 32 hafıza kartı şeklidir.Gerçi algılamıyorsa yapamazsın.

sarı bordo

Üye
    Konu Sahibi
:( beklemedeyim bilgisayar bulursak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt