Telefon dns ayarı :)

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında bveo tarafından paylaşıldı. Okunma: 22769 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefon dns ayarı :)

Arkadaşlar hattım vodafone tel n73. Yasaklı sitelere girebilme ve interneti hızlandırma amaçlı bu. Ayarlar dan bağlantı ordan erişim noktalarına giriyoruz. Internete bağlanırken hangi noktayı kullanıyorsak ona seçenekler düzenle diyoruz sonra tekrar seçeneklerden gelişmiş ayarlar diyoruz dns adresine tıkliyoruz. Birinci bölüme 4.2.2.1 ikinci bölüme 4.2.2.2 yaziyoruz. Ve o düzenlediğimiz erişim noktasıyla internete bağlanıyoruz. Artık yasaklı sitelere girebiliriz. Ve hız biraz artıyor deneyen arkadaşlar yorum yapsın ve beğenenler lütfen teşekkür et butonuna basın :)

--------------- Ekleme ---------------

9 kişi bakmış kimse yorum yapmamış

Yazan: bveo
    hawuz bunu beğendi.
  2. bunlar bilindik ayarlar olduğu için bakmamışlardır yinede eline sağlık :D

3. çok teşekkür ederim arkadaşım..gerçekten işime çok yaradı

4. ben bu dns ayarları girdiğimde hiç birşey değişmiyor gene giremıyorum neden acaba??

Telefon dns ayarı :) konusuna benzer içerikler

1. Dns ayarları ( 26 Şubat 2011 | Cep Telefonları Genel )

5800 telefonun dns ayarları ile modemimin dns ayarları farklı.bu yüzden bağlanamıorm.modemin dns ayarlarını telefona nasıl uyarlayabilirim?
  2. Nokia 5800Xm DNS ayarları ( 18 Mayıs 2012 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

Beyler girmem gereken bazı siteler var fakat telefondan gireceğim. Ama sorun şu ki telekominukasyon hatası alıyorum. Telefonun güncel çalışan dns kodlarını bilen varsa paylaşırmı?
  3. Androidlerde DNS ayarlarını değiştirmek.. ( 12 Eylül 2013 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Arkadaşlar siteye girdiğimizde üst tarafta gördüğümüz ; " 12 Eylül 2013 Perşembe yani bugün saat 17.00 sularında sunucu tarafında yapılan IP değişiklikleri dolayısı ile, DNS sunucuları yeni IP yi bulamadıklarından siteye erişiminiz...
  4. Faturasız Turkcell Dns Ayarları ( 14 Ekim 2013 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

SLM ARKADAŞLAR ; HOŞGELDİN 500MB SINIRSIZ NET PAKETİ İLE PC'DEN NETE BAĞLANIYORUM. AMA BAĞZI SİTELERE VE OYUNLARA GİREMİYORUM. ÖRN; METİN2 GİBİ .. BİRAZ ARAŞTIRMA YAPTIM SORUNUN DNS AYARLARINDAN KAYNAKLANDIĞI SÖYLENİYOR. BİR KAÇ AYAR DENEDİM...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 10:45:47