Telefon Tavsiyesi Telefon Alıcam Öneri

Sponsorlu Bağlantılar

ofluorhann

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Alıcam Öneri
Merhaba arkadaşlar yeni telefon almak istiyorum bütçem 1000-1400 tl arası telefon da interneti kullanırım birkaç oyun oynarım ve çok uygulama yüklerim ve alacağım telefonu 3 yıl falan kullanabilmeliyim.Şu an aklımda Samsung Galaxy Alpha,Sony Xperia Z2,Lg Nexus 5 var. Özellik olarak bu telefonları benzeri önerilerinizi bekliyorum.Öneride bulunduğunuz telefonu neden önerdiğinizi açıklarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

key43

key43

Üye
3 yıl kullanmak istiyorsan Lumia almalısın

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Rainesto

ofluorhann

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefonlar 3 yıl gitmez mi? Neden?

key43

key43

Üye
Casper, Huawei, Lenovo zaten geçiyorum (Kötü telefon oldukları için değil.) Z2 demişsin o olabilir tabiki. Tavsiyede ederim ama senin yerinde ben olsam Lumia alırdım.

BlackhoviX

Üye
Z2

Buğra

Buğra

Admin
Xperia z2 tavsiye edebilirim

nsren

nsren

Üye
Telefondan beklentim yok diyorsan lumia al :) :) o paraya LG g3 alabilirsin. S5 alabilirsin.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Z2 daha en az 3 sene daha güncelleme alır kardeşim. Kamera, batarya ve performans bakımından o fiyata alabileceğin en iyi telefon odur kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: ofluorhann
mrzstyl

mrzstyl

Üye
NEXUS 5 :oke::oke::oke:

Rainesto

Rainesto

Üye
3 yıl diyorsan Lumia ama illa android dersen 1400 e ithalat garantili g3 bulabilirsin

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
İnternet , biraz oyun ve sosyal medya için en iyi tercih bence Lumia (tavsiyem 1520).
6" ekran, 2 gb ram , 32 GB dahili depolama/128gb hafıza kartı desteği ve çok iyi bir pil ömrü.
Ayrıca Windows Phone eko sistemindeki iki amiral modellerden biridir (1520/930).
Denim güncellemesi ile de 4k video çekim özelliği de geldi.
Android cihazlarda 3 sene güncelleme desteği çok zor oluyor. Belli bir zaman sonra sistemin ağırlaşması gibi sorunlar da olabiliyor maalesef. (Hemen rom root launcher diyene terlikle dalarım,)
İlla android cihaz istiyorum derseniz NEXUS bakınız. Peşine Sony Z2-z3 , lg g2-g3 gibi alternatifler mevcut.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli ve ofluorhann
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
İleride Windows phone'un ilerlemesinde kimler etkili oldu yazısının en başına bana sorsalar @Aybin.Kilic yazardım :D Şaka anlamında demiyorum.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve Aybin.Kilic
CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
O fiyata Lenovo, Casper, Huawei alacağına Z2-LgG3-S5-Nexus5 gibi cihazlara bakmalısın. 3 yıl güncelleme desteği alacak cihaz yok zaten şuan Android cephesinde. Nexus serileri sadece alırsa alır. S5 bile seneye bu zamanlar son yazılımını almış olursa ne ala. Costum rom desteği ile de olur dersen Nexus5 e bak.
Eğer ihtiyaçlarını karşılıyorsa Lumia serisi de 3 yıl götürür. Hatta 4-5 yıl bile rahat kullanırsın diye düşünüyorum. Malum, yoğun kullanımda Android gibi 2 yıl sonra oluşan sıkıntılarını formatla bile çözemediğin bir işletim sistemi karşısında Lumia daha uzun ömürlü bir tercih olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: ofluorhann ve Aybin.Kilic
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Sony Z2.

Emre

Üye
Huawei Ascent Mate 7

ofluorhann

Üye
    Konu Sahibi
Beyler şimdide samsung galaxy alpha aklıma yattı bu telefon hakkında neler söylersiniz artıları eksileri
Z2 daha en az 3 sene daha güncelleme alır kardeşim. Kamera, batarya ve performans bakımından o fiyata alabileceğin en iyi telefon odur kardeşim.

Z2 de ısınma sorunları varmış bi de lg g3 ile kıyaslamalarda geri kalıyor aslında alabilceğim en iyi telefon lg g3 ama 5.5 inc ekran büyük geliyor

Hasand.

Hasand.

Üye
Z2 al nedeni 3yıl daha gunceleme alır,HEM sony kalıtesı adı yeter sonuçtA...
Z1 kullanıyorum herhangi bir ısınma donma problmi yok

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Z2 de ısınma sorunları varmış bi de lg g3 ile kıyaslamalarda geri kalıyor aslında alabilceğim en iyi telefon lg g3 ama 5.5 inc ekran büyük geliyor
Kardeşim her telefon ısınır. Bazıları kasası yüzünden dışarı rahat yansıtır bazıları yansıtmaz. Snapdragon kullanıp ısınmayan cihaz çok nadirdir. Lg g3 hangi yönden iyiymiş acaba z2 den. Geçenlerde 1 hafta kullandım kıyasladım kim diyorsa atıyor bence

Hasand.

Hasand.

Üye
Kardeşim her telefon ısınır. Bazıları kasası yüzünden dışarı rahat yansıtır bazıları yansıtmaz. Snapdragon kullanıp ısınmayan cihaz çok nadirdir. Lg g3 hangi yönden iyiymiş acaba z2 den. Geçenlerde 1 hafta kullandım kıyasladım kim diyorsa atıyor bence
aynen öyle

Üst Alt