Tel nolarımı ıphone nasıl taşırım

Sponsorlu Bağlantılar

saklımabet

Üye
    Konu Sahibi
Tel nolarımı ıphone nasıl taşırım
ARKADAŞLAR IPHONE na tel nolarını nasıl yükleyeceğim sadece simkartdakileri alıyor bi türlü taşıyamıyorum ıtunesden de çözüm bulamadım lütfen bi yardım

selimpel

selimpel

Üye
versiyonun ne ? söle yardmcı olalım

Bullet_17

Bullet_17

Üye
Aynı sorun bendede var tek tek telefon rehberine yükleme yapılırmı bea yokmu bunun bi çözümü? 2.1 versiyon galiba benimki

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
ewet tek tek yeniden yazma taktıgını bende yaptım bıraz zamanımı aldı ama ne yapalım gulu seven ............

cerutti06

Üye
arkadaşlar sim kartındaki telefon numaralarını ayarlar/mail,rehber,takvim menüsünden biraz aşağıda yer alan SIM REHBERİNİ AKTAR dan iphon rehberine kopyalayabilirsiniz . benimki 2.0.0 sürümü.....

• Beğen
Tepkiler: distakjo

themag

Üye
bir önceki telefonunuz da telefon rehberini PC ye SYNC (eşleştirme yapabiliyorsanız) önce outlook yada outlook express e aktarıp (isterseniz PC den düzenlemede yapıp) Itune ile tekrar iphone a aktarabilirsiniz.... bu SYNC desteği olan tüm telefonlar arasında mümkündür... eğer PC yada MAC bilgisayarınız yoksa boşyere iphone almayın... şarkı atmak için internet kafe yada arkadaşlarınızın bilgisayarını kullanmanız gerekecektir...

Üst Alt