Tatlı Erkek-yakışıklı Erkek

Sponsorlu Bağlantılar

mincitava

Üye
    Konu Sahibi
Tatlı Erkek-yakışıklı Erkek
Herkese selamlar :) yıllardır kafama takılan bir sorum var size...Tatlı erkek ve yakışıklı erkek arasındaki fark nedir? Bana şimdiye kadar hep çok tatlısın dendi.Tatlı olmak yakışıklı olmak mıdır yoksa başka birşey mıdır ? :blush:

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Herkese selamlar :) yıllardır kafama takılan bir sorum var size...Tatlı erkek ve yakışıklı erkek arasındaki fark nedir? Bana şimdiye kadar hep çok tatlısın dendi.Tatlı olmak yakışıklı olmak mıdır yoksa başka birşey mıdır ? :blush:
bir koz sana tatlı diyorsa o kızla olmaz demektir. Kız seni senden küçük görüyor ve sevimli görüyordur. Ama kızların sana yakışıklı demesi çok ayrıdır.

• Beğen
Tepkiler: KsmCN ve BLooD_ReG

mincitava

Üye
    Konu Sahibi
bir koz sana tatlı diyorsa o kızla olmaz demektir. Kız seni senden küçük görüyor ve sevimli görüyordur. Ama kızların sana yakışıklı demesi çok ayrıdır.

desene hiçbir kız benle çıkmak istemiyo :( :( :(

achambo

achambo

Üye
yaşıtların mı tatlı diyor?her kızda aynı olcak diye bir şart yok

BelaMonte

BelaMonte

Üye
yaşını kaç olduğunu bilmiyorum ama 15 yaş ustu kızlar tipe bakmıyor. Eğer yakışıklıysan sadece yolda gördüğün ve tanımadığın kız sana bakar o kadar. Kızlar tipe bakmıyor. Karizma ve çevreye bakıyor.

.caner.

.caner.

Üye
yaşını kaç olduğunu bilmiyorum ama 15 yaş ustu kızlar tipe bakmıyor. Eğer yakışıklıysan sadece yolda gördüğün ve tanımadığın kız sana bakar o kadar. Kızlar tipe bakmıyor. Karizma ve çevreye bakıyor.
Hı hı. Sen bizim okula gelsene bi.

mincitava

Üye
    Konu Sahibi
yaşıtların mı tatlı diyor?her kızda aynı olcak diye bir şart yok

yaşıtım kız erkek yaşlı genç fark etmeden herkes aynı şeyi söylüyor

Hayır bence öyle değil.Kızlar tipe önem veriyorlar.Hemde çok

• Beğen
Tepkiler: .caner.
mesutgaga

mesutgaga

Üye
tatlı erkek dedikleri devamlı olumlu olan gülümseyen iyi bir espri anlayışına sahip olanlardır.yakışıklı erkek yüzüyle olayı bitiriyor :D

• Beğen
Tepkiler: ali.clay ve mincitava
mesutgaga

mesutgaga

Üye
banada tatlı diyolar :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
yaşıtım kız erkek yaşlı genç fark etmeden herkes aynı şeyi söylüyor

Hayır bence öyle değil.Kızlar tipe önem veriyorlar.Hemde çok
yanlış düşünüyorsun. Bak ben yakışıklıyım açıkça sana anlatmak için söylüyorum. Arkadaşlarımda bana öyle diyor. Sokaktan geçerken kızlar bana bakıp gülümsüyor, tanımadığım kızlarla bakışıyorum, ama bende fazla karizma ve fazla çevre olmadığı için hiç kimseyle çıkamadım. Eğer kızların tipe önem verdiğini düşünüyorsan sen 14 yaş altı dasın.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
şuan 19 yaşımdayım ama 15-16 gösteriyorum :D avril ablam olur :ehe

• Beğen
Tepkiler: The Shadow ve .caner.

mincitava

Üye
    Konu Sahibi
yanlış düşünüyorsun. Bak ben yakışıklıyım açıkça sana anlatmak için söylüyorum. Arkadaşlarımda bana öyle diyor. Sokaktan geçerken kızlar bana bakıp gülümsüyor, tanımadığım kızlarla bakışıyorum, ama bende fazla karizma ve fazla çevre olmadığı için hiç kimseyle çıkamadım. Eğer kızların tipe önem verdiğini düşünüyorsan sen 14 yaş altı dasın.

Öncelikle 18 yaşında olduğumu söylemek istiyorum.Benim düşüncem kesinlikle kızlar tipe ve paraya çok önem veriyorlar.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Öncelikle 18 yaşında olduğumu söylemek istiyorum.Benim düşüncem kesinlikle kızlar tipe ve paraya çok önem veriyorlar.
nerde oturuyorsun bilmiyorum ama kızların baktığı şey, para+çevre.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
zaten, yoksa ben 10 larci kişiyle çıkmıştım :D

• Beğen
Tepkiler: mincitava

mincitava

Üye
    Konu Sahibi
Yahu artık sürekli kız erkek fark etmeden çok tatlısın çok sevimlisin falan diyorlar.Ne yani tatlı ve sevimliyim ama yakışıklı değil miyim ? :(

• Beğen
Tepkiler: mesutgaga
mesutgaga

mesutgaga

Üye
fotoğraf atsan ona göre yorum yapsak daha mantıklı olur :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
achambo

achambo

Üye
Yahu artık sürekli kız erkek fark etmeden çok tatlısın çok sevimlisin falan diyorlar.Ne yani tatlı ve sevimliyim ama yakışıklı değil miyim ? :(

kız dese bişey demicem erkekler diyince iş karışık:hmmmtatlı diyen biriyle konuş:) yorumunu al neden tatlıyım fln de:D

• Beğen
Tepkiler: mesutgaga

Üst Alt