Taşınabilir sınırsız internet

Sponsorlu Bağlantılar

androfilex

androfilex

Üye
    Konu Sahibi
Taşınabilir sınırsız internet
Değerli forum arkadaşlarım, kaldığım yurtta internet bağlantısı yok ve bu durum beni çok kötü etkiliyor. Ödevlerim bile internet üzerinden.
Geçen sene üniversite sınavına çalışırken kendimi "bu sene dişimi sıkayım seneye zaten istediğim zaman pc'ye, internete geçebileceğim" diyerek kendimi motive ediyordum. Ama malesef bunu yapamadım, yapamıyorum ve bu bana gerçekten çok koyuyor. Şu an nasıl yazıyorsun derseniz telefonumu pcye bağlayarak kalan son birkaç mb ile yazabiliyorum. Sanırım gelen cevapları okumak için de tlmi harcayarak internete girmem gerekecek. Ama olsun sorun değil. Yeter ki sorunuma bir sonuç getirebileyim.
Babam ayrı eve çıkmama izin vermiyor. Yurda da kendime özel net hattı çektiremiyorum tabi. Yani ihtiyacım olan SINIRSIZ taşınabilir internet. Pttcell de sınırsız 1GB var ama hızı gerçekten çok düşürüyorlar. O hızla ne yaparım bilemiyorum.
Yardımlarınızı heyecanla bekliyorum. İyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: phasan

Metin137

Metin137

Üye
Aynı sorun bende de var :(

androfilex

androfilex

Üye
    Konu Sahibi
Küçücük bir fikriniz olsa bile lütfen paylaşmaktan üşenmeyin arkadaşlar. Belki siz bunu yaşamadığınız için pek önemsemiyor olabilirsiniz. (Açın halinden aç anlar.) Ama en azından fikir verin.
İyi forumlar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yani Bütçen Önemli Turkcellin 25 TLye Sınırsız Olanı Var Sanırım Hiç Olmadı VIN Kullan NeBileyim Ama Turkcellin Neti EN Hızlı Olanı Doğal OLarak

• Beğen
Tepkiler: androfilex
androfilex

androfilex

Üye
    Konu Sahibi
Yani Bütçen Önemli Turkcellin 25 TLye Sınırsız Olanı Var Sanırım Hiç Olmadı VIN Kullan NeBileyim Ama Turkcellin Neti EN Hızlı Olanı Doğal OLarak
Teşekkür ederim.
Bütçeyi pek önemsemiyorum. 100tl olsun yine veririm. Yeter ki sınırsız olsun ve video izleyemesem bile en azından forumlarda rahatça dolaşabileyim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Teşekkür ederim.
Bütçeyi pek önemsemiyorum. 100tl olsun yine veririm. Yeter ki sınırsız olsun ve video izleyemesem bile en azından forumlarda rahatça dolaşabileyim.
VIN Al O Zaman Turkcelinkiler Gayet Güzel Yada 5 GB Filan Yeterse O Paketlerinden Al Arkadaşların İle Ortaklaşa Kullanırsın Hatta Ücretide Bölüşürsünüz
Şu Hatta Bir Ara Modaydı Modem Gibi Bişey Vardı Aveada Hattı Takıyodun Ona Wifi Olarak İnternet Yayıyodu Evine Onun Tarzında Bişey Yani Al Arkadaşlarınla Ortaklaşa Kullanın Ama Turkcellin Varmı Bİlmiyorum Hİç Olmadı Turkcelli Ara Durumu Anlat Yardımcı Olurlar

• Beğen
androfilex

androfilex

Üye
    Konu Sahibi
Turkcel VINN sınırsız paket buldum. 15gb den sonra hızı düşürüyorlar. Sanırım en iyisi bu. Aveanın netine pek güvenemiyorum. Oda arkadaşım avea kullanıyor. O da aveadan şikayetçi.
İyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
phasan

phasan

Üye
Avea da bu var bakarsanız

buda vodafone

Yönetici tarafından düzenlendi:
androfilex

androfilex

Üye
    Konu Sahibi
Avea da bu var bakarsanız
Sınırsız internete ihtiyacım var, malum mobil internet olunca uploadı da hesaplıyorlar(yani skype interneti hemen bitiriyor)

------------http://
====12 ay taahhüt ile Jet Wifi Modem ve sınırsız internet ayda 69TL’ye Avea bayilerinde.
==Yeni hat açılışı yapıldığı durumda, 40TL’lik Hat Açılış Özel İletişim Vergisi ve 16,30TL’lik Telsiz Ruhsatname Ücretinin toplamı 12 ay taksitli olacak şekilde faturaya yansır. Aylık 1,36TL’lik Telsiz Kullanım Ücreti abonelik süresince her ay abone tarafından karşılanacaktır.
====12 AY KONTRATLI KDV, ÖİV Dahil Aylık Taksit 64,90 TL
==Fatura dönemi ile hat açılış tarihi aynı aya denk gelmediği durumlarda, gönderilecek ilk faturada 1,36 TL’lik TGM ruhsat ve 1,36 TL’lik TGM kullanım vergileri 2 kez uygulanabilir. Bu durumda ilk faturaya 2,72 TL’lik ek bir tutar ilave edilecektir.

Turkcellin sınırsız interneti aveaya göre hem daha ucuz hem de turkcellin çekim kalitesinin daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Yardımlarınız için teşekkürler.

phasan

phasan

Üye
Sınırsız internete ihtiyacım var, malum mobil internet olunca uploadı da hesaplıyorlar(yani skype interneti hemen bitiyor)

====12 ay taahhüt ile Jet Wifi Modem ve sınırsız internet ayda 69TL’ye Avea bayilerinde.
==Yeni hat açılışı yapıldığı durumda, 40TL’lik Hat Açılış Özel İletişim Vergisi ve 16,30TL’lik Telsiz Ruhsatname Ücretinin toplamı 12 ay taksitli olacak şekilde faturaya yansır. Aylık 1,36TL’lik Telsiz Kullanım Ücreti abonelik süresince her ay abone tarafından karşılanacaktır.
====12 AY KONTRATLI KDV, ÖİV Dahil Aylık Taksit 64,90 TL
==Fatura dönemi ile hat açılış tarihi aynı aya denk gelmediği durumlarda, gönderilecek ilk faturada 1,36 TL’lik TGM ruhsat ve 1,36 TL’lik TGM kullanım vergileri 2 kez uygulanabilir. Bu durumda ilk faturaya 2,72 TL’lik ek bir tutar ilave edilecektir.

Turkcellin sınırsız interneti aveaya göre hem daha ucuz hem de turkcellin çekim kalitesinin daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Yardımlarınız için teşekkürler.
Hangısın kullanmak isterseniz karar sizin yardımcı olmaya çalıştım

Avea vodafone yada turkcell hangısı oldugu fark etmez hepsinden alabilirsin 100 tl verince

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
androfilex

androfilex

Üye
    Konu Sahibi
Avea vodafone yada turkcell hangısı oldugu fark etmez hepsinden alabilirsin 100 tl verince
Vodafone un sınırsız interneti var mı? Varsa vodafone u kullanmak isterim ama ben bulamadım

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Sana Tavsiyem Turkcell Vınn Kulanman Sen İyisimi Bir Müşeri Hizmetlerini Ara Veya Bayisine Git

• Beğen

karsıyakalı_35

Üye
hiç uğraşma al bi adet wifi adaptör pc yede geçicem diyosun madem... birde wifi kırıcı buldunmu yurtların inernetini çek kullan ben öyle yapardım ayrıntı veremiycem malum forumdayız biraz mantık... saygılar uzun menzilli alırsan dahada işini görür

phasan

phasan

Üye
  • Beğen