Tarihin En Korkunç 10 Filmi

Sponsorlu Bağlantılar

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
ben izlemeyi seviyorum bir o kadarda korkuyorum

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
cinnet iğrenç ya

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
sahsen fikrim elm sokagi listeden cikmali o komedi filmi :ehe listenin 1.sirasindada 3 harfliler marid olmasini beklerdim :hih: :ehe

yer6faresi

yer6faresi

Üye
ellerine sağlık............):)....

͠● ͝●

Üye
Sağol

SHS

SHS

Üye
:aha:

cargo3230

cargo3230

Üye
güzel paylaşım eyvallah...:oke:

qirL1903

qirL1903

Üye
En sevdiğim film türü izlediklerim var aralarında başarılı filmler .

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Sessiz Tepe & 13. Cuma listeye girememiş mi? Jason hayal mi oldu :D Korku filmi pek sevmem ama Bu filmlere saçma diyen Arkadaşlar kendilerini bu film senaristlerinden üstün görüyorlar galiba? Daha iyisini yapsınlarda bizde izleyelim.. Filmi izleyip ardından Kutsal Damacana izlemeyin, bilhassa gece izleyin ve dış bahçeye çıkıp bi dolaşın bakalım :D

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye

ak42

ak42

Üye
bence bu zamana kadar benim en çok korktuğum film musallattı ilk izlediğimde sinemada izlemiştim ikinci yarıda salonun yarısı boşaldı :-)

• Beğen
Tepkiler: alaStar

mehmet_aksu_123

Üye
Benim şimdiye kadar izleyip haftalarca etkisinde kaldığım tek film ''paranormal aktiviteler''. Ama bu filmin yaşanmış bir olaydan alıntı olduğunu bilerek izlemelisiniz.

Ocean258

Ocean258

Üye
Guzel fılmler gercekten 2-3 tanesını ızledım. ama yok yaa korku fılmlerınden bı turlu zevk alamadım ya korkamıyorum :))

PuGatorY

PuGatorY

Üye
10 dan başlayıp hepsini en yakın zamanda izleyeyim

15097

15097

Üye
şeytan Türk yapımı bir filmi sanırım hatırladığım kadarıyla?

15097

15097

Üye
araştırdım Türk olan versiyonu da varmış :ah

sanalagora

Üye
Bu filmleri nasıl ve ne şekilde izlediğinizle alakalı bir durum gecenin bir körü yatakta uzanıp takıcaksın son ses kulaklığı bak o zaman bugs bunny bile korkutur seni..Bu arada favori filmimthe exorcism of emily rose mutlaka izleyin derim...

tempestshine

tempestshine

Üye
Cinnet filmi korkunçmuymuş? :kıskıs:

Üst Alt