Tarife değiştirmek hakkında?

Konu, 'Turkcell Kampanyalar / Tarifeler' kısmında s0s0 tarafından paylaşıldı. Okunma: 5321 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tarife değiştirmek hakkında?

Arkadaşlar yaşım 16.Hat babamın üstüne kayıtlı.

Şuan BizBize tarifesindeyim ve yer yöne mesaj 2 kontör :allalla: Birkaç aydır çok sık mesaj attığım için kontörler çok hızlı tükeniyor.İnternetten araştırdım ve bizbize kampüs tarifesi hem her yöne msj 1 kontör hemde diğer yönleriyle bana iyi geldi.Ben bu bizbize kampüs tarifesini geçmek için ne yapmam gerek? Sadece kimliği alıp turkcell merkezine gitmem yeterli mi?(birkaç kişi öğrenci belgesi falan lazım dedi) Ve bunu için ücret alırlar mı? Ayrıca dediğim gibi hat babamın üstüne kayıtlı.O olmadan tarife değişikliği yapabilir miyim?

Biraz uzun oldu ama yardım ederseniz sevinirim:sukur:

Yazan: s0s0
  2. Dostum sen kimliğini,öğrenci belgeni ayrietten pek bilgim yok ama babanın kimliğni al yanına tanıdık bi telefoncu biliosan oraya git bi ihtimal yapabilirler,neden bi ihtimal diorum çünkü kampüscell tarifesine hattın sahibi geçebilio sadece başka şahıs üstünden kayıt yapılamıo malum babanın yaşıda 25'i geçtiğine göre :) dimi

3. sen 4440532-4440535 Turkcell Müşteri Hizmetlerini ara kardeş işlemin ücretsiz gerçekleşecektir, yani demek istediğim Müşteri hizmetlerine Kampuscell tarifesine geçmek istiyorum de onlar sana birkaç soru soracaktır ve işlemini gerçekleştireceklerdir...

4. 18 25 yaşlarında bi tanıdığın varsa müşteri hizmetlerini arayın veya onun kimlik fotokopisiyle extraya gidin yaptırın

5. Arkadaşım öncelikle hattını üstüne alcan 5809 sayılı kanun geregi para vermeyeceksin
    Sonrra kimliğini öğrenci belgeni alıp gitceksin bizbize kampüse geçceksin.

Tarife değiştirmek hakkında? konusuna benzer içerikler

1. internet tarifleri hakkında yardım ( 22 Ağustos 2008 | Webmaster )

sınırlı internette yani 29 ytl lik tarifede kaç saat internete girebiliyorunuz kaç gb dosya indirebiliyoruz __________________ Kaynak ...
  2. Avea Sınırsız Tarife Hakkında ( 18 Şubat 2009 | Avea Servisleri / 3G )

Avea'nın verdiği hizmetler artıyor. Avea sınırsız tarifesinde her yeri aramak sınırsız ve 55 YTL. Ben şunu merak ediyorum. Acaba internette buna dahil mi? Gerçi dahil olsa 3G'ye gerek kalmaz. Yine de öğrenmek istiyorum. Varsa böyle bir şey hemen...
  3. imei değiştirmek hakkında ( 7 Mart 2009 | Symbian Destek )

dostlar selamlar. bir konuda fikrinizi almak istiyorum. e51 makinamın imei nosunu nasıl değiştirebilirim. eski hattım başkasına ait ve ben kendime yeni hat aldım ama bu imei ile telefonun eski sahibi yanlış kişiler ile görüşmüş ise diye tedirgin...
  4. Pttcell 14lük Tarife Hakkında ( 17 Aralık 2013 | Pttcell )

ben avea yıkılan tarifedeyim 19tl olan tarife güzel görünüyor özellikle sınırsız interneti ama ilk geçişte pttcell'in ayrıca bize bir geçirişi var mı? :D yani yok damga vergisi yok onun bunun vergisi vb
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 5:40:22