Tam Performans Modu | Madness

Sponsorlu Bağlantılar

luckysleven

luckysleven

Üye
ben hepsini arka arkaya kurdum valla sadece bunda birsey farketmedi psikolojikmidir bilmem ama web sayfalari hareketlerinde cok az bir hizlanma var sanki

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bakalım fark edecek mi..batarya modunu da kurdum umarım işe yarar..

ANIL

ANIL

Admin
bence dengesiz olur. ya hız istersin ya batarya. bu mod hiç bir işe yaramaz o zaman.

tempestshine

tempestshine

Üye
Yüklemek lazım :hmmm

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye

Batarya modunu sil ikiside aynı şey bu hızı yükseltiyo batarya az gidiyo öbürü hızı düşürüyo batarya çok gidiyo :oke:

​evet ikisi birbirini etkiliyormuş tam performansı bıraktım..bakalım ne olacak :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
cfwli telefonuma kurdum sonuç olumsuz..kafayı yedi telefon anında kaldırdım..cfw üzerine kurmayın.benden söylemesi :)

ferruh1903

Üye
​evet ikisi birbirini etkiliyormuş tam performansı bıraktım..bakalım ne olacak :)

Tam performansı yüklemeden önce telefonda çok fazla donma vardı(galeri,müzik çalar,Angry birds vs.) yükledikten sonra donma takılma falan kalmadı. Batar modunu yükledim telefonda bir yavaşlama olmadı. Batarya ömrü %20 arttı.

Battery info test:
Şarjdan çıkardıktan sonra telefona hiç dokunmadan 12 saat sonra
Tam performans modu: %70
Tam performans+Batarya modu: %90
N8 orjinal Belle

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Tam performansı yüklemeden önce telefonda çok fazla donma vardı(galeri,müzik çalar,Angry birds vs.) yükledikten sonra donma takılma falan kalmadı. Batar modunu yükledim telefonda bir yavaşlama olmadı. Batarya ömrü %20 arttı.

Battery info test:
Şarjdan çıkardıktan sonra telefona hiç dokunmadan 12 saat sonra
Tam performans modu: %70
Tam performans+Batarya modu: %90
N8 orjinal Belle

orjinal belle de muhakkak işe yarar tabi.ama ben zaten modlanmış sistemin üzerine (cfw) atınca tel kafayı yedi :)

tycoon_gs

Üye
n8 orjinal belle de denedim. Hiçbir fark yok. Bir şey hissetmedim.

m...z...

m...z...

Üye
teşekkürler

atesoglu3888

atesoglu3888

Üye
usta yukledim ama hala nfs shift kasıyo 701 kullanıyorum eski tel c6 dı onda bile kasmıyordu sorun ne anlamadımki

halil2727

halil2727

Üye
pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

Dereck

Dereck

Üye
istediğimiz zaman kaldırabiliyormuyuz ?

Dereck

Dereck

Üye
istediğimiz zaman kaldırabiliyormuyuz ?​

best1905

best1905

Üye
güncelleştirme hatası ?

orxan_92

orxan_92

Üye
update error hatasi verdi

MaxipmaN

Üye
bu eski belle için yenilere kurmayınız

mehmet bora

Üye
ya arkadaşlar s60^3 nova3 hd oyun yapsalar keşke s60^3 hiç modern silahlı oyun yok çok can sıkıcı

Üst Alt