Talking tom cat

Sponsorlu Bağlantılar

yeni çeri

yeni çeri

Üye
    Konu Sahibi
Talking tom cat
Arkadaşlar nokia x6 için talking tom cat varmı varsa link vererek yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden teşekkürler

juristokrat

juristokrat

Üye
ovı magazaya gir.arama kısmına talking hamster,puppy talk yaz istediğin oyunun benzerleri bunlar.indir ve oyna.ancak bunlar qt ile çalışır.ve qt çoğu telefonda hata verir.özellikle cfw yüklü telefonlarda.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Ben forumda gördüydüm s^3 bölümünde kurdum açmadı ama flash dosyasını buldum o çalışıyor

juristokrat

juristokrat

Üye
Ben forumda gördüydüm s^3 bölümünde kurdum açmadı ama flash dosyasını buldum o çalışıyor
su an bende kurulu flash olan degl hemde ama braz çakma olmuş.oviden qt ile beraber indirebilirsiniz.qt yi kendi otomatik yüklüyor zaten.

Joker.

Joker.

Üye
nasıl bişi bu uygulama

kcsoft

kcsoft

Üye
ya bide bu tom un değişik versiyonu vardı ismini hatırlamıyorum iphonede vardı kediyle oynuyordun o yokmu s60v5 teller için acaba ?

estorak

estorak

Üye
puppy talk çok tatlı :)

anılbaran

anılbaran

Üye
nası ya aynısını mı soylıyo biz nedersek :)

kcsoft

kcsoft

Üye
kardeşim buldum ama bu nedesen söylemiyor başına dokunarak yere düşürüyoruz ağzına dokunarak esnemesini oynuyoruz onunla bildiğin falan kendim denedim sis değil sfw

• Beğen
Tepkiler: lebron_jamess
anılbaran

anılbaran

Üye
konusmuyo napcaz :)

Turan

Turan

Üye
ben ovidn ındırırken yukleme hatası almıştım. Qt yu.klu oldugu halde.orjnal fwde

caglarrock

caglarrock

Üye
Puppy Talk gerçekten güzel ama ben Hamster Talk'ı sevemedim çok hızlı konuşuyor hamster.Pupy talk'da ise sesin helyum çekmiş gibi çıkıyor. Gerçekten insanı gülmekten yerlere yatıran bi program.

anılbaran

anılbaran

Üye
ya türkcemi konusuyo :D

juristokrat

juristokrat

Üye
ovi ye girin ve puppy talk veya talking hamster yazın.uygulamayı indirin.swf değil sis formatında.swf olan da konuşma falan yok.sis olanda da esneme falan yok ya da ben söz geçiremiyorum kediye köpeğe. :D eğlenceli uygulama işte eğitimli birer köpeğiniz hamsteriniz oluyor :)

----------Eklendi @ 13:07:24 ---------- Yazıldı @ 13:05:05 ----------

ya türkcemi konusuyo :D
sen hangi dili knusursan what dersen what der ne dersen ne der.sana baglı.qt hatasını %80 veriyor zaten

anılbaran

anılbaran

Üye
qt nun surumu eskıdır sızın :D

juristokrat

juristokrat

Üye
sürüm eski olabilir ama en son sürümde de hata veriyor.bu sorun biraz nokianin braz da cfwlern oluşturdugu bir sorun.ben de çok uğraştım.şükür ki %90 hallettim.

yeni çeri

yeni çeri

Üye
    Konu Sahibi
verdiğiniz emek ve zaman için hepinize teşekkür ederim

----------Eklendi @ 15:28:56 ---------- Yazıldı @ 15:26:10 ----------

ben talking hamsteri indirdim ve kullanıyorum ama arkadaşlarda iphone var onların telinde farklı acaba dedim bizim telefona görede varmı diye merak ediyordum.aynısından yokmuş

• Beğen
Tepkiler: lebron_jamess
kcsoft

kcsoft

Üye
verdiğiniz emek ve zaman için hepinize teşekkür ederim

----------Eklendi @ 15:28:56 ---------- Yazıldı @ 15:26:10 ----------

ben talking hamsteri indirdim ve kullanıyorum ama arkadaşlarda iphone var onların telinde farklı acaba dedim bizim telefona görede varmı diye merak ediyordum.aynısından yokmuş
kardeşim verdiğim linkteki iphone ile aynı