Tabletin sistem sesi az çıkıyor..

Konu, 'Android Tabletler' kısmında hlbo tarafından paylaşıldı. Okunma: 5222 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tabletin sistem sesi az çıkıyor..

Arkadaşlar bende onyo nanopad plus tablet var.tabletin sistem sesi çok az çıkıyor nasıl yükselir sesi yardımcı olur musunuz....

Yazan: hlbo
  2. :hmmm yukselebilecegini zannetmiyorum (eger donanimsal bir xorumdan bahsedltyirssn)

3. Sanırım hoparlörü zorlayarak yükseltmek istiyorsun ama deneme bence zararlı.

4. Mrb. Hlbo, bende de onyo haipad smart plus 7 var. Bunun da sesi az çıkıyor fakat film ve videolari mx player programi ile izliyorum bu programda ses gayet iyi çıkıyor. Bide ekstra hoparlör alabilirsin ki ben aldim onlarla çare bulabilirsin. Ben öyle kullanıyorum bu tableti

5. Markette Equalizer adında bir program var.o program ile sesi yükseltebilirsiniz :)

6. mx player güzel fikir.

7. [h=3]Quezler[/h] programı ile halledeblirsin ama hoparlör biraz cıdırdama yapar.

Tabletin sistem sesi az çıkıyor.. konusuna benzer içerikler

1. ses sisteminden ses aşırı az derecede çıkıyor

arkadaslar benim pc acer 5600 ben MORRO200 adında 1+1 ses sistemi aldım ama sen asırı derecede az cıkıyo n yapmaliyim yardim edinn:allalla::allalla::allalla::bilmm:bilmm:allal la::allalla::angry::allalla::allalla:
  2. N95 Sesi Çok Az Çıkıyor..

N95 var bu telefon bide xpresmüsic yanılmıyorsam ama sesi cok az cıkıyor.nokianın diger 7610 6300 gibi.. telefonları bile sesini bastırıyor.bunun ses ayarı falan varı ekolayzeri en yüksek yaptım yine degişen olmadı.
  3. N73 tercihlerden az ses çıkıyor

ARKADAŞLAR N73 TELEFON ALDIM . MÜZİKLERİMİ MÜZİK ÇALARDAN DİNLEDİĞİM ZAMAN FAZLA SES ÇIKIYOR . ZİL SESİ YAPINCA AZ SES ÇIKIYOR SEBEB NE OLABİLİR . TERCİHLERDEN AYARLIYORUM SESİ SONA VERİYORUM AMA YİNE AYNI SES AZ ÇIKIYOR. MÜZİK ÇALARDAN FAZLA SES...
  4. n73 me ses az çıkıyor

dün n73 me almıştım ama sesi diğer n73lere göre az sesi çıkıyor 2 tane düz n73 ile karşılaştırdım benim telefonun sesi az çıkıyor onlarınki sper nedeni ne olabilir?teşekkürler
  5. İphone sesi az çıkıyor

Arkadaşlar telefonumun sesi az çıkıyor dışardayken telefon çalıyo titreşim olmasa duymayacam. Bunun için ne yapabilirim. Biraz araştırdım ama bi çözüm bulamadım. İos 5.1. den sonra böyle bi sorun çıktığı yazıyordu bi yerde
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 19:43:08