tabletimin işlemcisini nasıl yakabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

tempdroid

tempdroid

Üye
    Konu Sahibi
tabletimin işlemcisini nasıl yakabilirim ?
overclock destekli kernel yok olsa 3ghz e çekim yakıp atcam çöpe nasıl işlemciyi yakabilirim governoru fln performancede kullanmıyom suana kadar hiç denemedim çünkü OC destekli kernel yok başka yolu varmı veya ekran kartını yakmanın? bıktım 4,aydan beri aynı şeyi kullanmaktan

kfahaa

kfahaa

Üye
overclock destekli kernel yok olsa 3ghz e çekim yakıp atcam çöpe nasıl işlemciyi yakabilirim governoru fln performancede kullanmıyom suana kadar hiç denemedim çünkü OC destekli kernel yok başka yolu varmı veya ekran kartını yakmanın? bıktım 4,aydan beri aynı şeyi kullanmaktan
hastamısın lan :)

tempdroid

tempdroid

Üye
    Konu Sahibi
Kafayi yicem milletin cihazina cika CM rom overclock lu kernel biximkine yok ciktgi an 1.2 lik islemcii 1.6 ya cekcem sonra voltaji bascam ama kernel desteklemiyor:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

kfahaa

kfahaa

Üye
tabletin markası ne ?

tempdroid

tempdroid

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy tab 3.7.0 SM-210

tempdroid

tempdroid

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: kfahaa
Enes

Enes

Üye
Daha neler... :)

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Adamdaki lükse bakar mısın?

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2313801 ve kfahaa
tempdroid

tempdroid

Üye
    Konu Sahibi
Kendi paramla aldım canım isterse yakarım ama yakamam kernel OC desteklemiyor offff

0MG90

0MG90

Üye
Ya sabır ya :D Konuya bak...

• Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
kendin oc destekli kernel hazırla :kıskıs:

tempdroid

tempdroid

Üye
    Konu Sahibi
XDA da oc kernel aradın mı? bide niye memnun değilsin tabletten
Hergun xdada 12 saat onlineyim her saat giriyom kernel var OC destekli yok geliştirici ye rica etmistik t21x yeterli donanıma erisim yok bu sizin icin cok riskli demisti bugun tekrar soyledim benim cihaz ile test olur dedim memnunum aslında da acgozlupuk bide oyunları daha iyi fps ile oynamak icin 1.2ghz lik islemci 1.6 ya çıkar galiba s3 1.4 den 1.8 e çıkıyor tabi islemci farkıda var cm rom denendi başarısız oldu konu kapandı şimdi bir daha cm insa ediliyor galiba ama cm offical olarak ta unoffical olarakta desteklemiyor 8 icnh olani destekliyor ondada 4.4.2 cm rom var

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
:D kardeş üzerine kolonya dök bi kibrit tmmdır :D

• Beğen
tempdroid

tempdroid

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt