Tabletim Açılmıyor.Yardım Lütfen:(

Konu, 'Android Tabletler' kısmında Kerim. tarafından paylaşıldı. Okunma: 3869 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tabletim Açılmıyor.Yardım Lütfen:(

arkadaslar exper easypad p10an tabletimi yedeklemek icin ayarlar/software tool/app backup bolumune girdim.yedegin ismine girdim yedek1 yazdim.sonra ok'a bastim.muhtemelen yedekleme islemi yapildi.ama hemen sonra tabletim kapandi ve bir daha acilmiyor.tableti acma tusuna basiyorum.ekran aciliyor.parlaklik geliyor ama siyah bir ekran geliyor ve acilmiyor.orda kaliyor:(:(ne yapmam lazim?rom guncellemesi yap demeyin bilgisayarimin isletim sistemi bunu desteklemiyor:(

Yazan: Kerim.
  2. EXPER EASYPAD-P10MAN.ROM bu adımları yap sonra bize haber ver

Not: reklam değil.

3. bu tablet farkli malesef

4. guncel

Tabletim Açılmıyor.Yardım Lütfen:( konusuna benzer içerikler

1. Android Tablet önerisi lütfen

ARkadaşlar nokia 603 kullanıyorum. Bildiğiniz gibi android oyunlarından mahrumuz. Bende düşündüm tablet mi alsam ? Baktım tablet fiyatları oldukça cazip. Şu tableti uygun gördüm. Kullanan var mıdır aranızda? Varsa biraz bilgi verebilirmi ?...
  2. Androit tablette yardım lütfen...

İyi akşamlar, androit 4.04 sistemli bir tabletim var. Aşağıdaki şeridi yanlışlıkla kapattım. Geri getiremiyorum bir türlü. Yardımederseniz sevinirim.
  3. Tablet için yardım lütfen.

Arkadaşlar elimde praktica tp 7.1 tablet var tablette şöyle bi sorun var. Sanırsam desenli güvenlik girişi çok fazla kez yanlış girilmiş bu yüzden tablet açıldığında gmail hesabı istiyor. Sadece bununla kalsa iyi açıldıktan iki saniye sonra donup...
  4. lütfen tablet sorunu yardım

polypad 8216hd tablet android 4.1 aldım format atmam gerekiyor ama ses açma kapama tuşu yok yani dokunmatikte tuşlar nasıl format atabilirim lütfen yardım
  5. Tablet Güncelleme Lütfen Yardım !!!

Arkadaşlar benim exper easyped e7han bir tabletim var. Bu tabletimin android sürümü 4.0.4 şimdi aynı model bazı mağzalarda 4.1 Jelly Bean olarak satılıyor ben de tabletimi bu sürüme nasıl getirebilirim gerekli dosyaları nasıl bulabilirim lütfen...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 2:12:37