Tablete nasıl root atabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Tablete nasıl root atabilirim?
Hometech marka intel işlemcili tabletim var. Ama bir türlü rootlayamadım. 3. Parti apk uygulamalarıyla rootşamaya çalıştım ama olmadı.

Framaroot vs uygulamalar işe yaramadı.

Önereceğiniz çözümler var mı?

kanat_58

kanat_58

Üye
burayı bir incele

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
Mobogine ile sadece 3 dakika da rootlarsin
Yardımcı olabilirim..

Atherucky

Üye
Key Root Master'i indirebilirsin ben bu program ile rootladım kullanımı da basit kullanmakta sorun yaşarsan Youtube de Key Root Master'in kullanımı hakkında video çekenler var birtanesini izleyip öğrenebilirsin (sorun yaşayacağını sanmıyorum)
/Not: Multi Root a basarak root işlemini başlatıyorsun :)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Key Root Master'i indirebilirsin ben bu program ile rootladım kullanımı da basit kullanmakta sorun yaşarsan Youtube de Key Root Master'in kullanımı hakkında video çekenler var birtanesini izleyip öğrenebilirsin (sorun yaşayacağını sanmıyorum)
/Not: Multi Root a basarak root işlemini başlatıyorsun :)
hangi tabletinizi bu şekil de rootladınız ?
Mobogine ile sadece 3 dakika da rootlarsin
Yardımcı olabilirim..
Malesef mobogine ile olmadı. Yardımcı olabilir misiniz ?

gkdnzdeader

Üye
Ben okuldan verilen tableti kullanıyorum root atıcam. Recoverymod \ apply update externalstorage yapıyorum ama -bende direk tablette olan sdcard olduğu için sanırm-ve ext sdcardim yok kendi SD cardımda bulunulan rooot dosyasını nasıl kurarim?

kanat_58

kanat_58

Üye
Recoveryden root yapacaksan root dosyası hem android sürümünle uyumlu hemde zip uzantılı olmalı cwmden girince sdcard0 sccard1 diye birşey çıkması lazım hangisine koyduysan oraya gir zip i seç yes install de tamamdır

Son düzenleme:

Üst Alt