tablete format atma?

Konu, 'Android Genel' kısmında andezitt tarafından paylaşıldı. Okunma: 4663 | Cevaplanma: 7

1. tablete format atma?

hı level hlv-t707 model tablet android yazısında kalıyo devamı gelmiyo. format atsam düzelir mi diye deniycem ama formatta atamıyorum ses tuşu yok ses tuşu olmayan tablete nasıl format atılır nilen var mı? nette pek bilgi bulamadım ben ama

Yazan: andezitt
  2. tabletiniz recovry moduna almamız lazım .Ses tuşu yoksa belki başka bir tuş le girliyordur.Değişik tuş kombinasyonlarına bakmanız lazım

andezitt bunu beğendi.
  3. Başka tus yok be hocam bide ufacık reset tuşu var arkada ona basınca kapanıyo :)

4. Bendede oyle olmustu.Yukledigin programlardan biri sistemin acilmasini engelliyor olabilir.Ayni yazilimi bulabilirsen flasla.

andezitt bunu beğendi.
  5. Olabilir de bulabilirsem tabi

6. link atsam reklam olurmu.kod vari microsdnin icine atiyosun tablete takiyosun ses kisma tusuyla tablete atiyosun kendisi islemleri otomatik yapiyor.dicemde sende ses tusu yok.tapatalkda olsaydim daha detayli bilgi verirdim :)

7. Ses tuşu yok işte sıkıntı o

8. bendede casper nirvana 7 var isimi goruyor aslinda ama asus memo hd 7 yi cok begendim.fiyatida uygun.

tablete format atma? konusuna benzer içerikler

1. Tablete root atma [Yardım] ( 23 Mart 2013 | Android Tabletler )

Arkadaşlar elimde EXPER EASYPAD E7HAN tablet var ama bir türlü nasıl root atacağım bulamadım root programı bulamadım rootsuz Fıfa ve Pes gibi oyunlar yükleyemiyorum yardımcı olabilecek var mı_? şimdiden ALLAH razı olsun
  2. Tablete root atma...... ( 1 Mayıs 2013 | Android Tabletler )

Merhaba arkadaşlar elimde Polypad 8216HD tablet var alalı 3 ay felan oldu kullanmayı çozdüm herneyse bazı uygulamalar ve oyun hileleri var yüklemek istedim ama root atmam gerektirdiklerini yazan mesajlar geldi aradım taradım bulamadım unlock root...
  3. Tablete format atamiyorum yardim ! ( 7 Temmuz 2013 | Android Tabletler )

cok fazla desen girdigim icin gmail oturumu ac diyor . Format atacaktim recovery moda geldim ama tusa basiyorum acilmiyor ne yapacagim yardim edin !
  4. Yardım Tablete Rom Atma ( 2 Aralık 2013 | Android Tabletler )

Arkadaslar merhaba elimde Vmaxx VTAB C702 4gb 7" tablet var açılmıyor androidde kalıyor internette yazılan herseyi yaptım ama rom atamadım. Ses acma tusuna basılı tutup açınca Şöyle bi Menü geliyo 1) erase user data partition 2) enter adfu...
  5. Everest Tablete Formt Atma ( 29 Nisan 2014 | Android Tabletler )

Arkadaşlar everest marka 7"inc tablet var format atamıyorum.sadece açma kapama düğmesi var ses düğmeleri yok.bu şekilde nasıl yeni yazılım yüklenebilir.ses tuşu olmadığından format menüsüne nasıl geleceğim?başka yolu vardır mutlaka söyler...
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 17:10:05