Yardım tablete format atma?

Konu, 'Android Cihaz Destek' kısmında andezitt tarafından paylaşıldı. Okunma: 3464 | Cevaplanma: 7

1. hı level hlv-t707 model tablet android yazısında kalıyo devamı gelmiyo. format atsam düzelir mi diye deniycem ama formatta atamıyorum ses tuşu yok ses tuşu olmayan tablete nasıl format atılır nilen var mı? nette pek bilgi bulamadım ben ama

2. tabletiniz recovry moduna almamız lazım .Ses tuşu yoksa belki başka bir tuş le girliyordur.Değişik tuş kombinasyonlarına bakmanız lazım
    andezitt bunu beğendi.

3. Başka tus yok be hocam bide ufacık reset tuşu var arkada ona basınca kapanıyo :)
  4. Bendede oyle olmustu.Yukledigin programlardan biri sistemin acilmasini engelliyor olabilir.Ayni yazilimi bulabilirsen flasla.
    andezitt bunu beğendi.
  5. Olabilir de bulabilirsem tabi
  6. link atsam reklam olurmu.kod vari microsdnin icine atiyosun tablete takiyosun ses kisma tusuyla tablete atiyosun kendisi islemleri otomatik yapiyor.dicemde sende ses tusu yok.tapatalkda olsaydim daha detayli bilgi verirdim :)
  7. Ses tuşu yok işte sıkıntı o
  8. bendede casper nirvana 7 var isimi goruyor aslinda ama asus memo hd 7 yi cok begendim.fiyatida uygun.
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. tablete format atma

,
  2. tablet format atma

,
  3. hı level tablet format atma

,
  4. forum HLV T707 TABLETE FORMAT STMA,
  5. hi level format atma,
  6. hi level tablet açılmıyor ses tuşu yok,
  7. hi level hlv-t707 format atma