Tablet Pc min ekranı kırıldı yardım SM-T210

Sponsorlu Bağlantılar

mert1958

Üye
    Konu Sahibi
Tablet Pc min ekranı kırıldı yardım SM-T210
Daha 3 gün önce aldım tableti. Dün koruma kılıfı alıyım dedim gittim aldım tableti koydum içerise çarşıda yürüyorum. Kılıfın ayaklarından biri çatlakmış galiba bilmiyorum tablet içerisinden kayıp ekranın üzerine düştü. Kaldırdığımda şekil bu. Dokunmatik vs. herşey sorunsuz çalışıyor. Sadece camı sıkıntı. Garantisinden vs. vazgeçtim. Ebay ve birkaç siteye daha baktım bulamadım ekranı. Elinde olan varsa yada temin edebileceğim bir site önerebilirmisiniz yan sanayi düşünüyorum. Sadece ekran olursa bir sıkıntı yok da dokunmatik ve cam birlikte ise yan sanayide nelerden vazgeçmem gerekiyo yani yan sanayi olmasının benim için - si ne olur. ucuz yoldan halletmem gerekiyo bir şekilde . Servis fiyatını sormadım ama 100 tl nın hatta 150 tl nin üzerinde fiyat alacağıma eminim. İnternette araştırdım sikayetvar.com da servisin sadece ekran için 400 tl istediği bile yazıyor. Tabletin fiyatı 390-420 tl arası. Dokunmatik sorunsuz çalıştığı için dokunmatiği değilde sadece camını değiştirme şansım varmı yoksa dokunmatık cam bi bütün mü değiştirmek zorundamıyım. Daha önce hiç yapmadım ama bu tarz işler elimden gelir. Kendim değiştireceğim bi yerden parçayı temin edip. Kısaca nasıl değiştireceğim hakkında bilgi verebilirmisiniz.
Bir fikri olan bir bilen yok mu lutfen yardim edin :(Yardımcı olabilecek yok mu ? Zor durumdayım gerçekten

new_spy

Üye
mert1958 kardesim samsung t210 7'' tablete sahibim aynı sorun bendede var ve 350 tl servis fiyatı dışardan servis 200 tl söledi koydum kenarıya duruyor.Şikayet var sitesinde bi arkadaş ekranı yurt dışından getirtip kendi değiştirmiş ve 25 tl.ye malolmuş ne kadar doğrudur bilemem ancak zaman geçtikçe uygun bi fiyata yaptırcaz...

mert1958

Üye
    Konu Sahibi
yurtdışından alabileceğimiz sitelere de bakıyorum şu an 100 tl den aşağı fiyat veren yok + yol parası olarak ne kadar verilir bilmiyorum açıkcası bu fiyatın altına düşeceğini sanmıyorum. nasıl sipariş vereceğimi toplam ne kadara hallolacağını bilebilsem sipariş vereceğim ama kalkıp bir 50 tl yol parası verirsem türkiyedede 150 160 tl ye satan yerler var sanırım ekran kodu p3210 bu şekilde aratınca çıkıyor tabletın modelı sm t210 emin değilim tabi detaylı bilgi verebilecek olan bırı yok malesef :(

afacan1907

Üye
benim t210 ekranı kırıldı ataşehirde değiştirttim,çokta memnun kaldım dilerseniz parça olarak alıyorsunuz dilerseniz onlar değiştiriyor
hepsiofis.com da tüm ürünler mevcut nakit alımda indirim yapıyorlar dilerseniz kendileride montajı yapıyorlar ekran koruyucuda ücretsiz uygulayıp tertemiz aldım kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: new_spy
No Name Dev

No Name Dev

Üye
Zaten tablet 350 lira git bsska bisey al