Tablet PC İnternete bağlanma

Konu, 'Diğer Tabletler' kısmında emoloki tarafından paylaşıldı. Okunma: 43206 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar ben tablet pc almaya karar verdim modeli falan seçtim.Fakat acemiyim internete nasıl gireceğim bilmiyorum.Operatörünüzden paket alırsınız dediler tablet'i dışardan alırsak internet paketi verirlermi? Turkcell'in sitesinde hiçbişey bulamadım fiyat vb. Yardımcı olurmusunuz,?

2. hangi modeli seçtiğinizi bilmiyorum ama aman dikkat diyorum. sakın ola ucuz şeylerden almayın. ben onyo aldım kampanyadan 150 tl' ye, çok pişmanım. operatörden paket alırım sanıyordum ben de. ama ne yazık ki; tüm tabletlerde simkart takma yeri yokmuş. ona çok dikkat edin alırken. yoksa sadece 3g ya da ethernet ile bağlanabilirsiniz ki; bunun için de ekstra bir sürü masrafa girmeniz gerekir. ben şimdi attım bir köşeye orda duruyor bnmkisi. güya wifi var ama o da dibindekini bile bulamıyor. bilmem neresi neli samsung star wifi bile kablosuz buluyor ama onyo nanopad bulamıyor... :hmmm:off:

3. arkadaşlar bende tablet alacam 2,2 android 10.flash sürüm 3g ve ethernet var ,sorularm olacak.1 nokianın internet proğramı var pc suit ,irc mırc chat msn kameralı(kamera var)sohbet onlıne film (kablolu ve wifi var)izlyblrmym ltfn bura yazmasanızda msj atın tşk
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. Tabletle nasıl internete girebilirim

,
  2. onyo tablet bağlantı sorunu

,
  3. tablet net paketleri

,
  4. tablet pc bedava internet ayarı,
  5. Tabletim var nasıl internete girerim,