Tablet PC İnternete bağlanma

Konu, 'Diğer Tabletler' kısmında emoloki tarafından paylaşıldı. Okunma: 44217 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tablet PC İnternete bağlanma

Arkadaşlar ben tablet pc almaya karar verdim modeli falan seçtim.Fakat acemiyim internete nasıl gireceğim bilmiyorum.Operatörünüzden paket alırsınız dediler tablet'i dışardan alırsak internet paketi verirlermi? Turkcell'in sitesinde hiçbişey bulamadım fiyat vb. Yardımcı olurmusunuz,?

Yazan: emoloki
  2. hangi modeli seçtiğinizi bilmiyorum ama aman dikkat diyorum. sakın ola ucuz şeylerden almayın. ben onyo aldım kampanyadan 150 tl' ye, çok pişmanım. operatörden paket alırım sanıyordum ben de. ama ne yazık ki; tüm tabletlerde simkart takma yeri yokmuş. ona çok dikkat edin alırken. yoksa sadece 3g ya da ethernet ile bağlanabilirsiniz ki; bunun için de ekstra bir sürü masrafa girmeniz gerekir. ben şimdi attım bir köşeye orda duruyor bnmkisi. güya wifi var ama o da dibindekini bile bulamıyor. bilmem neresi neli samsung star wifi bile kablosuz buluyor ama onyo nanopad bulamıyor... :hmmm:off:

3. arkadaşlar bende tablet alacam 2,2 android 10.flash sürüm 3g ve ethernet var ,sorularm olacak.1 nokianın internet proğramı var pc suit ,irc mırc chat msn kameralı(kamera var)sohbet onlıne film (kablolu ve wifi var)izlyblrmym ltfn bura yazmasanızda msj atın tşk

Tablet PC İnternete bağlanma konusuna benzer içerikler

1. Ideos x5 ile pc den internete bağlanma

Nokia da kolaydı pc suite ve ya joiku spot ile bağlanıyordum şimdi ideos x5 im gelecek kargo ile nasıl bağlana bilirim hi suite diye bir program varmış huawei için onunla olurmu ve ya hot spot programı varmı
  2. 5800 wifi ile pc den internete bağlanma

Evdeki adsle aboneliğimi kapattırdım, mevcut kablosuz modemimle 5800 tefefonumum modeminden wifi üzerinden pc den internete bağlanmak istiyorum. Şuan usb den Nokia PC suiten bağlanıyorum, pc masa üstü ve wifi donanımı yok, kablosuz modemle...
  3. Tablet pc internete girme

Arkadaşlar bende tablet var ama evdeki internet kablolu.internete girebilmemin bir çözümü var mı.bluetoth ve wifi özelliği var tabletin
  4. Tablet pc ile joikuspot'a bağlanma????

arkadaşlar yeni bi tablet aldım 5800 daki joikuspota bağlanmaya çalışıyorum bağlanamıyorum bağlantıyı nasıl yapabilirim? tüm şifre çeşitlerini denedim şifresiz de denedim bağlanamadım acaba nasıl bağlanabilirim ?? joikuspottan başa programlar var...
  5. Tablet Pc Telefona Bağlanma Sorunu ?

Arkadaşlar merhaba bu hafta içerisinde kendime exper easyped e7han tablet pc aldım daha öncesinde bende mevcut olan 5800 cep telefonumu modem yapıp diğer telefonların bağlanmasını hatta bilgisayarımı bağlayıp internete giriyordum fakat tablet pc...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 3:11:18