Tablet Hiç Açılmıyor ACİL YARDIM :(

Konu, 'Android Tabletler' kısmında yousufe1995 tarafından paylaşıldı. Okunma: 18597 | Cevaplanma: 14

1. Geçen gün bir android tablet aldım.Biraz kullandım sonra şarjı bitti ekran dondu falan böyle bende şarja taktım reset attım reset tuşuna basıp.Şarjı tamamlandı ama şimdi açmaya çalışınca hiç bi tepki vermiyor. Brick oldu sanırım ama download moduna geçmeyi yapamıyorum lütfen yardım edin.Üstünde 4 tane tuş ve HOME, ESC, EKSTRA MENÜLERİ AÇAN TUŞ ve Açma Kapama tuşu.
    MID 9.7"
    CPU RK2918 1.2 GHz
    Flash 16 GB
    Display screen 9.7’’ 1024x768
    Mwmory card slot t-flash 128M- 32G

Yazan: yousufe1995
  2. Bu tabletlerde bildigim kadariyla download mode yok firm dosyasini sd karta takiyosun kendi yukluyo firmware ise forumda vardi tum tabletlere uyumlu diye bir konu onu arastir ben denedim oldu

3. Peki açarken normal mi açıyorum

4. Evet benim mobeede oyle

5. Yalnız tabletin ekranı simsiyah hiç bi tepki yok

6. Donanımsal bişi olmasın?

7. yok sanmıyorum yani yeni alındı

8. Sen firmwareyi karta atman gerek zip dosyasi halinde ve adida update zip olucak

9. Benim farkli bi tabletim var arada sirada benimkide kitleniyo 15-20 sn acma dugmesine basili tut sonra elini cek tekrar acma dugmesine bas 1-2 sn kadar bas. bende ise yariyor

beratadam12 ve behzat401 bunu beğendi.
  10. Çok saol işe yaradı kaç gündür tablet öle duruo hiç tepki vermio çooooooook saol
    :yuru

11. Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler. Daha bugün tableti aldım ve bozuldu, şunu denedim :tablete bir kaç saniye açma düğmesine bastım ve tblet kapandı. tekrar bastım. tüm sorun yok oldu

12. Allah razı olsun bende aynı yöntemle açtım çok sağol:)

bella222 bunu beğendi.
  13. Çooooook saol işe yaradı sonunda ALLAH RAZI OLSUN ;)

14. kardeş bende piranha bussiness tab 7 var 30 saniye basılı tutum ve sonra çektim elimi ve 5 saniye tekrar bastım oldu teşekkürler :D

15. :-) :-) :-)

Yüklüyor...