Tablet Hiç Açılmıyor ACİL YARDIM :(

Konu, 'Android Tabletler' kısmında yousufe1995 tarafından paylaşıldı. Okunma: 25577 | Cevaplanma: 15

1. Tablet Hiç Açılmıyor ACİL YARDIM :(

Geçen gün bir android tablet aldım.Biraz kullandım sonra şarjı bitti ekran dondu falan böyle bende şarja taktım reset attım reset tuşuna basıp.Şarjı tamamlandı ama şimdi açmaya çalışınca hiç bi tepki vermiyor. Brick oldu sanırım ama download moduna geçmeyi yapamıyorum lütfen yardım edin.Üstünde 4 tane tuş ve HOME, ESC, EKSTRA MENÜLERİ AÇAN TUŞ ve Açma Kapama tuşu.
    MID 9.7"

CPU RK2918 1.2 GHz
    Flash 16 GB
    Display screen 9.7’’ 1024x768
    Mwmory card slot t-flash 128M- 32G

Yazan: yousufe1995
  2. Bu tabletlerde bildigim kadariyla download mode yok firm dosyasini sd karta takiyosun kendi yukluyo firmware ise forumda vardi tum tabletlere uyumlu diye bir konu onu arastir ben denedim oldu

3. Peki açarken normal mi açıyorum

4. Evet benim mobeede oyle

5. Yalnız tabletin ekranı simsiyah hiç bi tepki yok

6. Donanımsal bişi olmasın?

7. yok sanmıyorum yani yeni alındı

8. Sen firmwareyi karta atman gerek zip dosyasi halinde ve adida update zip olucak

9. Benim farkli bi tabletim var arada sirada benimkide kitleniyo 15-20 sn acma dugmesine basili tut sonra elini cek tekrar acma dugmesine bas 1-2 sn kadar bas. bende ise yariyor

beratadam12 ve behzat401 bunu beğendi.
  10. Çok saol işe yaradı kaç gündür tablet öle duruo hiç tepki vermio çooooooook saol
    :yuru

11. Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler. Daha bugün tableti aldım ve bozuldu, şunu denedim :tablete bir kaç saniye açma düğmesine bastım ve tblet kapandı. tekrar bastım. tüm sorun yok oldu

12. Allah razı olsun bende aynı yöntemle açtım çok sağol:)

bella222 bunu beğendi.
  13. Çooooook saol işe yaradı sonunda ALLAH RAZI OLSUN ;)

14. kardeş bende piranha bussiness tab 7 var 30 saniye basılı tutum ve sonra çektim elimi ve 5 saniye tekrar bastım oldu teşekkürler :D

15. :-) :-) :-)

16. Tabletim Piranha Aristo Tab 16G 9.7" oyun silecektim birden dondu ve kapattım.Bir türlü açamadım reset tuşuna 10-15 kez bastım ses'-' düğmesine ve güç düğmesine bastım olmadı şarj bitirmeyi denedim ama kapalı olduğu için olmadı...Lütfen Biri Yardımda Bulunsun!!!!

Tablet Hiç Açılmıyor ACİL YARDIM :( konusuna benzer içerikler

1. iphonum hiç açılmıyor acil yardım lütfen :( ( 21 Haziran 2010 | iPhone - iOS Genel & Destek )

sabahtan hiç bir sorun yoktu. bir telefon görüşmesi yaptım daha sonra appstore bağlandım her şey normaldi. sonra ekran hafif kararı gibi oldu. kapatma düğmesine bastım ekran kapatma işlemini yapmak için bekler iken yazılar çok zayıf gözüktü....
  2. ACİL yardım Samsung star hiç açılmıyor ( 27 Mart 2011 | Samsung )

Samsung star 5230W ye firmware yüklerken boot hatası gibi bişey verdi sonra telefon hiç açılmadı erased boot gibisinden bişi oldu. Hala da açılmıyor ne şarja tepki veriyor ne de download panelini açma (ses kısma kilit açma tuşu ) hiç birşeye...
  3. Çok Acil Yardım Telefon Hiç Açılmıyor :( ( 9 Şubat 2012 | Android Genel )

Huawei İdeos x5 bi kaç gndur telefonumu arayanlar telefona neden bakmıyorsun diye kızmaya basladılar bnde telefon çalmıyrduki dedim bi telefonla kendi telefonumu aradım tlefon çalıyor ama bnm telefonda tık yok :S bnde tekrar 2.3.5 i kurmaya...
  4. Acil Yardım Android Tabletim açılmıyor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( 6 Ekim 2012 | Android Tabletler )

merhaba arkadaşlar 3-4 hafta önce hilevel-hlv-t702 androıd tablet pc aldım . tabletimi kullandım taki bugüne kadar bugun sabah şarjı bitti .şarja taktım şarjdayken açılmıyor yani şarj modundan çıkıyor şarjdan çıkarıp açmaya çalışınca şarjı...
  5. TABLET GÜNCELLEMESİ YARIDA KALDI AÇILMIYOR!!!ACİL YARDIM ( 23 Ocak 2014 | Android Genel )

Casper nirvana7" tabletim in android sürümünü yükseltirken internet kesildi artık açılmıyor yardım lütfen BURADA KALIYOR! [IMG]
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 14:29:30