Tablet almak istiyorum yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onur_RP

Üye
    Konu Sahibi
Tablet almak istiyorum yardım!
arkadaslar uzun zamandır bir tablet pc almak istiyorum ama hangi isletim sistemli tablet alıcağıma karar veremedim.

ios lumu android limi windows 7 limi tablet almalıyım ve neden.

Cumali23

Üye
ios yada android tercih etmelisin

Onur_RP

Üye
    Konu Sahibi
peki neden android veya ios. windows7 yi neden elediniz ?

Emre-45

Emre-45

Üye
tablet diyorsan ipad gelir her ınsanın aklına :)

ama zamanın var ise ipad 2 yi bekle.. çok güzel bi cihaz yapıyor apple.

Onur_RP

Üye
    Konu Sahibi
tesekkürler yorumlariniz icin.
birde bağlantı secenekleri iyi olucakmi ipad2 nin usb hdmı vs
birde benim alicagim cihazda anasayfa olmasini isterim widget felan eklemek icin jb ile ipade bunu yapabilirmiyim?

eskipazarlı

Üye
Birde archos 101 i incelemeni öneririm android yüklü , bu adreslerden inceleyebilirsin ilk verdiğim linkten sipariş verip alabilirsinde çok uygun fiyata

technoblue

technoblue

Üye
en iyi tablet 3d kayıt özelliği ile lg optimus pad bence.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
motorola zoom yeni çıktı android bi bak istersen iyi bişeye benziyor ben beğendim :evet:

technoblue

technoblue

Üye
motorola xoom'un fiyatı çok yüksek. 1630 lira diyor peşin fiyatına. bence gereksiz derecede pahalı.

ugur_1994

ugur_1994

Üye
Arkadasim elimde Motorola XOOM var ve 2 aylik tertemiz kilif + can ta + kablolar + be ve inanilmaz fiyat veriyorum 900 tl veriyorum fazla geldiyse dicem ama millet 1 hafta kullandigi halde 1100 satiyolar ben o kadar insafsiz olmadigim icin 900 vercem bn bilgisayar bolumu oldugumdan istedigim programlar olmuyor adobe flash filan on an satiyorum oyle olmasa sat am

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
motorola xoom alma herkes şikayetçi hata yapma. ipad al

EFG_07

EFG_07

Üye
ipad en iyisi bencede

61semih

61semih

Üye
asusun son nesıl tabletlerıne bak derım bır pişman olma sonra

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
sony ericsson un tabletine de bakabilirsin.

Ocean258

Ocean258

Üye
android'li tablet alman daha mantıklı bence hocam... Bedavaya Cok daha fazla uygulama ve oyuna sahıp oluyorsun.. Dıgerlerınde işe yarayacak her uygulamanın bıo fıyatı var nerdeyse.. tablet olarakta Lg optimus tablet'e bakmanı tavsıye ederım. Fiyat , tasarım ve donanım olarak pıyasadakı guclu tabletlerden 3D kayıt yapabilme ozellıgı olan tek tablet ayrıca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt