T11 stock (orjinal) rom yardim..

Konu, 'Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek' kısmında karamaske11 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1003 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. T11 stock (orjinal) rom yardim..

T11(ZTE RACER II) kaç gündür stock rom arıyorum bulamadım yardım ederseniz sevinirim.

Yazan: karamaske11

T11 stock (orjinal) rom yardim.. konusuna benzer içerikler

1. orjinal rom yardim ( 11 Temmuz 2013 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

merhaba arkadaslar arkadasim wonder i yarin satacak stock rom xxlmi yuklu rootsuz cm9 yuklemek icin cwm kurdu ama vazgecti backuptan geri dondu stock roma benim sorum su.... eger orjinak cwm yuklerse sorun duzelirmi xxlmi odinden yuklerse...
  2. Samsung S3 Mini Stock Kies Orjinal Rom ( 2 Ağustos 2013 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Arkadaşlar başlıktaki rom u arıyorum fakat benim telin bantı bu I8190XXALJL önerirsenis sevinirim
  3. Huawei u8850 Orjinal Stock Rom YARDIM ! ( 25 Ağustos 2013 | Huawei Android Yazılım )

Arkadaşlar 2 Gün Önce Hepsiburada.com'dan Huawei u8850 Modelindeki Telefonu Aldım Telefon Normal Bir Şekilde Çalışıyor Fakat Telefonun Android Sürümü KVK'nın Düzenlemiş Olduğu Android Sürümü Bildirim Penceresinde Hiçbirşey Yok Kısayollar vs.....
  4. Uygulama Arc S / Orjinal stock rom ( 28 Ağustos 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Garantiye göndermeden önce orjinal haline döndürmek istediğim bi arc s telefonum var. rootlu, bootloader kilidi falan açık ayrıca jelly bean yüklü. şimdi ben buna gb stock rom yüklemek istiyorum. Ama hangisini yüklemeliyim? Kerneli...
  5. Avea inTouch ZTE Blade Avea inTouch 2 Orjinal Rom (Stock Firmware) ( 20 Ekim 2013 | Diğer Android ROM'lar )

Aşağıda ki ROM Avea inTouch 2'yi aldığınızda üzerinde gelen orjinal Android 4.0.4 Rom'dur. Türkiye (Avea): ROM: http://download.ztedevices.com/UpLoadFiles/product/552/2999/soft/2013042410330013.zip ro.build.display.id=P772N10_TURKV1.0.0B03...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 6:32:02