TÜM ÇİFT SİM KARTLI ÇİN TELLERE USB ve BLUETOOTH dan İMEİ ATMA ve PC Suvit Setuplu

Sponsorlu Bağlantılar

tolgaates

Üye
cok tesekkürler

mustafaxxx

mustafaxxx

Üye
saol :)

leonidas42

leonidas42

Üye
BENİM BİLGİSAYAR ÇİN MALLARINI COM PORT 37 DEN GÖRÜYOR AMA BUNDA COM PORT 16 'YA KADAR LÜTFEN ACİLLL YARDIMMM
ŞİMDİDEN :tşk:

labnet

Üye
kardeşim canavarsın ellerin dert görmesin harika bir paylaşım............

nesto3

nesto3

Üye
nokia telefonda ime değistirmesini bilen varmı. Ya da ime numarasını kurtarma gibi bisey. Ben bi cin yapımı telefonda 2 telefon imesinden geri getirebilir miyim?

cekinci1

Üye
arkadaşlar imei write fail diye hata veriyo neden kaçkişide sormuş bi cevap yazan olmamış bi ilgilenirmisiniz.

bulunayt

Üye
kardelerim lingi bulamıyorum ilginiz için tşk ler

BaatilRhyme

BaatilRhyme

Üye
Verdiğin driver olmadı ama başka driver buldum ve telefona imei atttım çalışıyor sağol.

gsmahmet19

Üye
emegıne saglık

bora85

Üye
tesekkurler

memoli_3

Üye
Merhaba;

Banada uyarı mesajı geldi, programı yukledım buraya kadar sorun yok, peki bu değişikliği telefon kapandıktan sonramı yapmak lazım yoksa kapanmadan yapılabilirmi ? bir hafa süre vermişler, bir haftaya kadar kapanacakmış?

memoli_3

Üye
Merhaba;

Benim bi sorum var yardımcı olursanız seviirim. Programı yükledim sorun yok ancak bu değişikliği telefon kapandıktan sonramı yapmak lazım yoksa henüz kapanmadan yapmak mı, mesaj geldi bir haftaya kadar kapanacak yazıyordu? ne yapmalıyım

tahir__

Üye
allah razı olsun çok tşkler

isikelk

Üye
tşkkrler

furbur

furbur

Üye
Arkadaşlar Pandawill den LT18İ modeli android işletim sistemli bir telefon beğendim bu telefonu alsam gelince boşta duran telefonlarımın imei lerini bu vermiş olduğunuz programla değiştirebilirmiyim acaba ne dersiniz.
Link veremiyorum.
Model #: sku18839 Telefon bu SE Arc S e benziyor yoksa hiç böyle maceralara girme mi dersiniz.

youngcell

Üye
teşekkürler emeğine sağlık

mert067

Üye
Sağolasın :)

yonturk

Üye
tşşklr

demirfe07

Üye
saolasın kardeş emeğine sağlık