• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

System Tray Cleaner 2.0 : Sisteminizdeki Gereksiz Programları Kaldırmanın Tam Zamanı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
System Tray Cleaner 2.0 : Sisteminizdeki Gereksiz Programları Kaldırmanın Tam Zamanı

Denetim masasında bulunan, program kaldır veya değiştir butonunun da yani kayıtlı olan programların bilgisayarınızda çoğaldığını veya yüklediğiniz birçok programın simgesinin burada gözükmediğini düşünüyorsanız 1.22 Megabayt boyutunda olan System Tray Cleaner programı tam size göre.

Tam sürümüne ücretsiz sahip olabileceğiniz System Tray Cleaner adlı programın amacı sisteminizde yüklü olan programları geride hiçbir eser bırakmadan silmek ve denetim masasında gözükmeyen programları bu program araçılığı ile sisteminizden kaldırmak. Bu programı kullanarak ve bu program sayesinde gereksiz programları kaldırarak bilgisayarınızın hızına hız katarak performansını artırabilirsiniz. Bize sorarsanız en azından bu programı indirerek sisteminizde kurulu olan programlarınıza bir bakmanız lazım, faydalı olacağından eminiz.

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
eline sağlık doğuş abi MAXİCEP ailesine hayırlı olsun inş işimize yarar

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
tam aradıgım program elıne saglık
programı kurdum ama istedigim degildi bende silemdigimz programları kaldırma işine yarıyor sandım
denetim masasındaki programları gostermiyor yanlş bilgi var bu verdigin gorev cubugunda calısan programları gösteriyor ve istedigin programı kapatmaya yarıyor gorev cubugundanda kapatılabilinir aslında ama yinede paylasım ıcın tşk :heyo::heyo:

Ozan

Ozan

Admin
Teşekkürler güzel bir olguya değinmişsin bu uygulama ile.
Tavsiye edilir

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
CCleaner tipi bir program bunuda bir deneyim böyle programlar bence her Pc de demirbaş olmalı....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt