Symbian'lı Telefon Üretimi Bitiyor [?]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sayamora

Üye
    Konu Sahibi
Symbian'lı Telefon Üretimi Bitiyor [?]
Nokia, stratejik bir karar alarak Symbian yerine Windows Phone 7 kullanma yoluna gitti. Windows Phone 7'li telefonların üretiminden önce Symbian'lı telefonların üretimi durdurulacak.

Nokia’nın Windows Phone 7’li telefon üretimi bu sonbaharda başlayacak. Ancak üretim aşamasından önce Nokia, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da kendi geliştirdiği mobil işletim sistemi Symbian’lı telefonların üretimini durduruyor.

Nokia Başkanı Chris Weber, “Windows Phone’a geçtiğimiz zaman Symbian ticaretini tamamen durdurmuş olacağız” dedi. Bununla birlikte Nokia’nın, Windows Phone 7’li telefonların satışlarıyla ilgili büyük bir kampanya ve reklam çalışmalarına başlayacaklarını da bildirdi.

Bu konu hakkında geniş bilgisi olan biri var mı ?
eğer doğruysa artık ölü bir sistem ve telefon kullanıyorum[z] :)

x1osman1x

Üye
windows 7 ye gectiklerinde üretim durdulucak daha belli bi sey yok anlican :D

sayamora

Üye
    Konu Sahibi
ama kısaca bu oyun uygulama desteği zaten yoktu hiç bir umut kalmadı anlamına geliyor :D :)

x1osman1x

Üye
aynen ;)

crazynoxco90

crazynoxco90

Üye
ne kadar çabuk yav daha karpuz kesecektik daha tarayiciyi bile adam edemediler yahu insan bir iki hd oyun program çikartirda gider o kadar kullanicilarinin hatrina artik nokiaya diyecek bulamiyorum birdaha asla nokia almam

- - - Eklendi - - -

ne kadar çabuk yav daha karpuz kesecektik daha tarayiciyi bile adam edemediler yahu insan bir iki hd oyun program çikartirda gider o kadar kullanicilarinin hatrina artik nokiaya diyecek bulamiyorum birdaha asla nokia almam

• Beğen
Tepkiler: sayamora

sayamora

Üye
    Konu Sahibi
:) bakalım zaman neyi gösterecek .

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
saçmalığa bak o zaman neden 808'i çıkardılar..lider firma şamar oğlanı konumuna geldi önüne gelen alay konusu ediyor..yazık..

meme4

meme4

Üye
bide symbian satılıyormuş bi firma symbiana milyon dolarlar harcıyomuş uygulama ve oyun olarak en geniş mobil işletim sistemi oluyormuş bunlar sadece hayal.. :D

emreli01

emreli01

Üye
bide symbian satılıyormuş bi firma symbiana milyon dolarlar harcıyomuş uygulama ve oyun olarak en geniş mobil işletim sistemi oluyormuş bunlar sadece hayal.. :D
Bunlar sıradan , bunları herkez yapıor , hiç bi işe yaramaz , sıradan , insanlar mutlu olsun , çağ atlasın istiyorum .

Tarih hayal edenleri değil gerçekleştirenleri yazar .
Söz : Ali Ağaoğlu
:kop:

MaxipmaN

Üye
wp7 ne ya lumia 900 ölmeyecek mi yani lanet nokia destek bilmemne dedi 2016 mış hah karı gibi davranıyor 2 yıl daha tutsaydın eyw bida almayacam batarsın inşallah herkes rahatlar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Bunlar sıradan , bunları herkez yapıor , hiç bi işe yaramaz , sıradan , insanlar mutlu olsun , çağ atlasın istiyorum .

bunların hiçbiri değil..!! sonra bütün symbian telefonlar masadan aşağıya itilir :D

emreli01

emreli01

Üye

bunların hiçbiri değil..!! sonra bütün symbian telefonlar masadan aşağıya itilir :D

:ehe

Symbian ı Ali ağa ogluna duyursakta bi destek çıksa maddi yönden Nokia ya

- - - Eklendi - - -

Fikirleriyle Nokia yı aydınlatır belki :naughty:

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
espoo'daki genel merkezi bahçeköy'e alır ormansever bir kişi kendisi belli :D

neyse konu dışına çıkmayalım uyarı yemeyelim

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Ben telefonumdan çok memnunum. Ama bu saatten sonra symbian kullanıcıları WP'lu telefon almazsa Nokia'ya çok da güzel cevap vermiş olur. Zaten artık dibe vurdu WP iyice batırdı Nokia'yı. Tabi ki tercih meselesi ama şahsen ben bidaha asla burda baya savunduğum Nokia markasının bir telefonunu almam.

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
o zaman bari bootloader şifresini falan versinler

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
iyi de symbian hala s40 ile devam ediyor ve edecekte Nokia şuan en çok satışı asha serisinden yapıyor,üretimi durmaz yani.

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
asha serisini alan var mı :D

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Ben telefonumdan çok memnunum. Ama bu saatten sonra symbian kullanıcıları WP'lu telefon almazsa Nokia'ya çok da güzel cevap vermiş olur. Zaten artık dibe vurdu WP iyice batırdı Nokia'yı. Tabi ki tercih meselesi ama şahsen ben bidaha asla burda baya savunduğum Nokia markasının bir telefonunu almam.

Gerçekten doğru.Siz zamanının en iyisini geri kaldı diyerek silin.Yeni şeyler aramaya bakın.Bunun yerine zamanının en iyisini günümüze uyarlamak bu yönde çalışmalar yapmak daha doğru olurdu.WP inşallah boş uğraş olmaz.

___kaptan___

___kaptan___

Üye

Allah'ına kurban :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt