İpucu Symbian Instagram

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Yapma ya
uygulama calismiyor diye mi yoksa markete yuklenmiyor diye mi?

Rizeli7

Rizeli7

Üye
şimdi androide geçmek kesnlkle farz oldu

akinorta

Üye
Yapma ya
uygulama calismiyor diye mi yoksa markete yuklenmiyor diye mi?

çalışmıyor şuanda o yüzden yoksa uygulama hazır. Ama başka bir yol ile çözersem mağaza dışından satışa/indirmeye sunacağım...

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Rizeli7

Rizeli7

Üye
Valla reis tek umudumuz sensin instagram için daha bu saatten sonra kimse uğraşmaz senden başka

magnumxx

Üye
bu instagramı belki yazdan beri bekliyordum, neyseki 1 hafta önce s4 mini ye geçtim. gırıorsun play'e çat çat hemen onunde ınstagram bos ıs oldugunu farkettım

Rizeli7

Rizeli7

Üye
bu saatten sonra kimse kimseye umut bağlamasın instagrammış symdroidmiş 15 gün sonra mağaza kapatılıyor bu saate kadar satışa sunulmadıysalar bu saatten sonra hiç sunulmazlar.

-omer-

-omer-

Üye
Bir şekilde yayınlayın artık şu programı

akinorta

Üye
iptal olduğunu belirtmiştim. Symbian uygulama dönemini kapattım mecburen. Yayınlanmış olan uygulamalarımın bir kısmı ücretsiz yayınlanmaya devam edecek. Ben de artık wp8 platformu için uygulamalar yazmaya devam edeceğim.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
iptal olduğunu belirtmiştim. Symbian uygulama dönemini kapattım mecburen. Yayınlanmış olan uygulamalarımın bir kısmı ücretsiz yayınlanmaya devam edecek. Ben de artık wp8 platformu için uygulamalar yazmaya devam edeceğim.
indirdiğimiz paralı uygulamaları forum da paylaşmamıza izin var mı?

akinorta

Üye
Maalesef hayır. Eski uygulamalarım ile televizyon uygulamaları ücretsiz olacak diğerleri ücretli olarak devam edecek.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
wp launcher ve musimax te eski uygulamalara dahil mi? @akinorta

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Onlar yeni diye biliyorum ama :D

akinorta

Üye
wp launcher ve musimax ise ocak ayının durumuna bağlı.

Rizeli7

Rizeli7

Üye
reyiz sis dosyasını satabileceğin internet siteleri yokmu yav şu instagramın

Rizeli7

Rizeli7

Üye
hadiyaaa offff

Üst Alt