İpucu Symbian Instagram

Konu, 'Symbian^3 Yazılım Destek' kısmında umur ada tarafından paylaşıldı. Okunma: 4252 | Cevaplanma: 75

1. akinorta symbian için instagram yapıyordu ne oldu bilen var mi ? Iptal oldu sanırsam

2. Bildiğim kadarıyla devam ediyordu ama ...

3. iptal etmiştim ama son uygulamam bu olsun istediğimden tekrar başladım. Login ve registeri hallettim.
    sırada upload, profil resmi değiştirme var

4. Son gülen iyi gülecek diyosun :D
    Umarım yapabilirsin ama market kapatılınca nasıl ücretli satacaksın? Yoksa ücretsizmi olacak :D

5. mağaza kapatılmadan yayınlayacağım ve ücretli olarak yayında kalacak. çalışması durduğunda ise mağazadan kaldıracağım

6. Akın bey,ne zaman biter uygulamanız bir fikriniz var mı acaba?

7. upload tamam :) register tamam :)

Cihanî Sultan ve arslanla bunu beğendi.

8. fatih54102, Cihanî Sultan ve arslanla bunu beğendi.
  9. fotoğrafları sosyal ağ üzerinden paylaşabilcekmiyiz peki?

keske an itibariyle 1 dk bıle olsa kullanma fırsatım olsaydı, sımdı magazada yayınlanması bıle kac gun alıcak :(

10. şimdilik aynı anda twitter da paylaşma imkanı mevcut. Facebook da eklenecek

11. ama uygulamanın tek eksikliği efektlerin önizlemesinin olmaması. Bunu hiçbir şekilde yapamam.

Cihanî Sultan bunu beğendi.
  12. belki saçma bi ifade olacak ama ben başka efekt programıyla yapıp bu uygulama ilede facebooktan instagram ile şeklinde paylaşsam kafi, bu arada uygulamanın açılış simgesine özenirseniz çok memnun olurum. Ventasoft unki aşırg vasat instagramın aynısı bile olabilir

13. instagramın aynısını kullanamam ama benzer güzel bir ikonum ve karşılama ekranım var

14. Yürü be akınorta :)

arslanla bunu beğendi.
  15. Ölü platformu yaşatmaya çalıştığın için teşekkürler. Umarım uygulamanın sonuçlarından memnun olursun/oluruz.

arslanla ve Cihanî Sultan bunu beğendi.
  16. akın abi efekt önizlemesi yapılamıyorsa en azından efektlerin olduğu kareler biraz büyük olsa da neyi yaptığımızı görsek

arslanla bunu beğendi.
  17. ''Ama tüm iş bittiğinde tek denemelik upload yapan sürüm ücretsiz, sınırsız upload yapan da paralı olur. Hem denemiş olur kullanıcılar...'' bu şekilde bi cevabın olmuştu kendi konunda geçerliliği devam ediyormu? yoksa insanların tavrı yüzünden ondan da vazmıgeçtin

arslanla bunu beğendi.
  18. şöyle olacak:
    uygulama ücretli yayınlanacak. Bu sürüm her 24 saatte 1 upload yapma hakkı verecek. Buna ek oluşturulacak bir sunucu uygulaması ile de sınırsız (tek seferde çok fazla upload denemeleri spam olarak algılanacak ve bir süre bloke edilecek) upload özelliğine sahip olunacak. Biraz ücretli olacak ama bu venetasoftun istediği kriterler. Çünkü onun altyapısını kullanıyorum ve ücretin yarısını ona geri ödeyeceğim.

arslanla bunu beğendi.
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. ınstagram symbian