Symbian için internetten SDK buldum sonunda :)

Sponsorlu Bağlantılar

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
    Konu Sahibi
Symbian için internetten SDK buldum sonunda :)
Edit:

MÜJDE!!! İNTERNETTEN SDK BULDUM!!!

İndirdiğim araç ve dökümanlarda Nokia S60v3 Kütüphaneleri ile ilgili yeterince bilgi varsa artık SIS programlar yapmak mümkün olacak. Bazı sorunlar var şu an üyelik ile ilgili, Nokia biliyorsunuz desteği keseli çok uzun zaman oldu, online doğrulama işlemini bir şekilde geçmem lazım, bunun için cra ck ve ya patch arıyorum şu an, bu olmazsa Python ile program yapmaya mahkum olduk demektir :(

SDK linki:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bence Boşa Kürek Sallıyorsun Android Gibi Önü Açık Uygulamalar İle Uğraş

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
    Konu Sahibi
Bence Boşa Kürek Sallıyorsun Android Gibi Önü Açık Uygulamalar İle Uğraş
Kim dedi sana onunla uğraşmıyorum diye :ehe

Android sıktı artık, uygulama yap 12 indirilme, istemiyorum, ama burda belki de kiminse bir şeye gerçekten ihtiyacı vardır, Android geliştirici kaynıyor, Symbianda yok, her şey para değil, bir az da sevap kazanalım :)

• Beğen
Tepkiler: lazye, BLasTeaR, DeV/AsA ve 2 diğerleri
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Kaptan s60v3 telefon hizlandirma yapabilirmisin

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Şimdi java twitter var elimde fakat desteği olmadığı için direkt kapatılıyor diyor . Onu direkt bağlanacak şekle getirebilir misin ?

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
Edit:

MÜJDE!!! İNTERNETTEN SDK BULDUM!!!

İndirdiğim araç ve dökümanlarda Nokia S60v3 Kütüphaneleri ile ilgili yeterince bilgi varsa artık SIS programlar yapmak mümkün olacak. Bazı sorunlar var şu an üyelik ile ilgili, Nokia biliyorsunuz desteği keseli çok uzun zaman oldu, online doğrulama işlemini bir şekilde geçmem lazım, bunun için cra ck ve ya patch arıyorum şu an, bu olmazsa Python ile program yapmaya mahkum olduk demektir :(

SDK linki:
Hocam s60v3 e html 5 web browser yapabilirmisin

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
    Konu Sahibi
Hocam s60v3 e html 5 web browser yapabilirmisin
Bunu bir araştırayım, ama yapılabileceğimi pek sanmıyorum (olmayan bir şeyi eklemek olan bir şey üzerinde çalışmaktan çok daha zordur :) )

Ama yarım kalmış bir proje bulursam üzerinde çalışarak tamamlaya bilirim

Edit: UC Browserin bu versiyonunun HTML5 desteklediği söyleniyormuş?!

Bunu bir dener misiniz? Benim cihazım şu an yanımda değil (köye yola çıktığımda yanıma almayı unutmuştum)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bydeathhhone

muratbilgin123

Üye
yılbaşında kapatılacak whatsapp ile ilgili bir çalışmanız var mıdır?

Akkus.yasar

Akkus.yasar

Üye
Whatsapp kapatılıyormu nokia için

LG-H525 ile uygulamasından gönderildi.

kcr

Üye
İllâ sevap alayım diyorsan işte sana fırsat: Symbian kullanıcıları epeyce bir süredir tv yayınlarını izleyemiyorlar. Sebebi ise Türk tv kanallarının internet yayınlarında rtsp'yi terkedip ts protokolünü kullanmaya başlaması. Ts protokolünü destekleyen tarayıcı türünde bir uygulama yapabilrsen çok makbule geçer... Çok mu fazla oldu?:)

lazye

lazye

Üye
İllâ sevap alayım diyorsan işte sana fırsat: Symbian kullanıcıları epeyce bir süredir tv yayınlarını izleyemiyorlar. Sebebi ise Türk tv kanallarının internet yayınlarında rtsp'yi terkedip ts protokolünü kullanmaya başlaması. Ts protokolünü destekleyen tarayıcı türünde bir uygulama yapabilrsen çok makbule geçer... Çok mu fazla oldu?:)
bu bencede çok bomba bişey olur mantıklı saçma sapan bir uygulama da değil :)

• Beğen
Tepkiler: MzKARTAL
RoGue34

RoGue34

Üye
pyhton ne

Üst Alt