SYMBİAN hala açık ara ile lider

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mnstrdnc

mnstrdnc

Üye
Evet zekanıza hayran kaldım cidden müthişsiniz ya ben ordaki gelişmişlikten kastını anlatmaya çalışıyorumda daha fazla sizlerle kendimi yormıycam çok zeki ve mantıklı konuşuyosunuz Allah yardımcınız olsun

[alikan]

[alikan]

Üye
Ya siz başka gezegende yaşıyonuz yada satış rekorları kırıp symbian'ı ios'u Blackberry'i yerden yere vuran Android işletim sistemini (mobil cihazlarında) kullananlar başka gezegende yaşıyor. O grafiği ne şekilde okuyonuz pek şaşırdım :s %30 bareminde ki symbian kendini 3 puan artırabilmişken %14 ün altında olan Android dünya genelinde %10 luk bir sıçrama yaşamış. Bu Android'in gümbür gümbür geldiğinin, Symbian'ın yerinde saydığının göstergesidir. Objektij olmaya çalışın lütfen.

Dostnametr

Üye
[alikan];4174972' Alıntı:
Ya siz başka gezegende yaşıyonuz yada satış rekorları kırıp symbian'ı ios'u Blackberry'i yerden yere vuran Android işletim sistemini (mobil cihazlarında) kullananlar başka gezegende yaşıyor. O grafiği ne şekilde okuyonuz pek şaşırdım :s 0 bareminde ki symbian kendini 3 puan artırabilmişken  ün altında olan Android dünya genelinde  luk bir sıçrama yaşamış. Bu Android'in gümbür gümbür geldiğinin, Symbian'ın yerinde saydığının göstergesidir. Objektij olmaya çalışın lütfen.

Ancak bu symbianın hala lider olduğu gerçeğini değiştirmiyor :)
Samsungu sony si huawei sini toplayıp 2 ile çarptığında bile Nokia nın tek başına kullandığı symbian a yetişemedikleri gerçeğini değiştirmiyor :)

SilentOne

SilentOne

Üye
bide surdan bakmak lazım symbian artık tek bir marka ile kullanılırken android i bir çok marka kullanıyor ama şahsen ios daha onde olması lazım

Gurkan911

Gurkan911

Üye
Amacım kötülemek değil ama nerdeyse 10 yıllık symbian kullanıcısı olarak söylüyorum symbian artık devrini tamamlamış bir sistemdir. Nokia bile artık rafa kaldırıyor. İstatistiklerde fazla kullanıcısı görüşmüşse tarihi eski ve çok sayıda telefon satılmış olmasındandır. Şuan HTC ve Samsung gibi firmalarda Android 'e geçmiş durumda. 1 aydır androidi inceliyorum (gs2) ve şunu görüyorum, gelecek androidte. Hem açık kaynak kodlu, linux tabanlı hemde yeni bir sistem. İnat etmeye gerek yok, symbian'a alıştık ama artık kabul etmek gerekiyor. Birazcık incelemenizi, mağazasını gezmenizi tavsiye ediyorum. şahsen size tavsiyem bir sonraki alacağınız telefon ne olursa olsun Android işletim sistemli olsun.

Elmir584

Üye
arkadasim syambian nerdeymis acik ara lider? Sen bunu nerden okudun. Lidet android

m.edip

m.edip

Üye
arkadaşlarıma katılıyorum android kullanan pk çok marka cihaz var symbian ise sadece nokia da yanılmıyorsam buna rağmen liderlikte denilecek birşey yoktur.

cyber

cyber

Üye
Symbian bi tane ya...

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Evet zekanıza hayran kaldım cidden müthişsiniz ya ben ordaki gelişmişlikten kastını anlatmaya çalışıyorumda daha fazla sizlerle kendimi yormıycam çok zeki ve mantıklı konuşuyosunuz Allah yardımcınız olsun

En iyisi sen eline bir sözlük al ve "Gelişmişlik" ne demek iyice öğren . :oke:

joe_cenk

joe_cenk

Üye
Arkadaşlar gelişmiş ülkeden kastı ne ben anlamadım uzak doğu demek istemiştir belki bize uzak olan yani:)

yasincik

Üye
c7 kullandım birkaç ay sattıp galaxy s2 aldım hayatta bir daha elime symbian alırmıyım yaw bir bilgisayar gibi mübarek c7 de donmalardan bıkmıştım

Dostnametr

Üye
c7 kullandım birkaç ay sattıp galaxy s2 aldım hayatta bir daha elime symbian alırmıyım yaw bir bilgisayar gibi mübarek c7 de donmalardan bıkmıştım

Param mı yok galaxy s almak için ? var ama almıyorum. Bir ara düşündüm almayı android forumuna girdim oyunlar her tele olmaz kurulumlar data dosyaları bilmem neler onları gördükten sonra android hayatta almam.

Symbian gibisi var mı.

mesut1979

Üye
eger ki android alacaksam hayatta samsung almam piyasada gördügüm en adi ve hizmetsiz bir sirket,onun yerine htc, lg, sonyericsson alirim en azindan adamlar telefonlarina en son yazilim güncellemelerini cikariyorlar ,samsung ne yapiyor daha gecen sene piyasaya cikan samsung galaxy serisine android 4.0 gelmiyecekmis bende gecenlerde kendime birtane aliyim diyordum iyikide almamissim.

• Beğen
Tepkiler: n000k
PriZm

PriZm

Üye
Param mı yok galaxy s almak için ? var ama almıyorum. Bir ara düşündüm almayı android forumuna girdim oyunlar her tele olmaz kurulumlar data dosyaları bilmem neler onları gördükten sonra android hayatta almam.

Symbian gibisi var mı.

gercekten sen hic Android kullandinmi? da boyle yorum yapiyorsun?

V/RS

V/RS

Üye
eee kurt kocayınca köpeklerin maskarası olurmuş :) Herşeye rağmen Symbıan :oke:

SilentOne

SilentOne

Üye
symbian candır güzeldir ama devir symbian devri değil orası kesin devir ios devri

Dostnametr

Üye
gercekten sen hic Android kullandinmi? da boyle yorum yapiyorsun?

Bunun tartışmasını yapmaya ne gerek var ? Andoridli telefonum hiç olmadı ancak çevremdekilerden kullanma fırsatım oldu almayı da düşündüm.Andorid forumuna girdikten sonra geniş ekranlar için oyun , dar ekranlar için oyun , Şu tele olu şu tele olmaz , data dosyasını şuraya at apk dosyasını kur falan filan.Çok dertli geldi ve almadan soğudum.

Symbian gibisi var mı dememin sebebi tek 1 sis uygulamasıyla herşeyi çözüyor olmamız ve Tüm symbian versiyonlarını kullanan telefonlar kendi içersinde tüm oyunları programları destekliyor.Telefon vs ayrımı yok androidin aksine.

Tüm bunlarıda geçtim. yakışıyor mu ? Bu forumda symbian kullanan insanlar da n8 ine 1000+ tl c7 sine 800 tl vermiş insanlar.İsteseler android alamazlarmıydı ? alırlardı.

Demekki onlar symbian seçmişler.onları küçük düşürücü kelimeler söylemeye çalışmak ne kadar doğru ?
Gidin androidinizle ilgilenin symbian bölümünde ne işiniz var bu kadar rezil sadece parası olmayan alt kademe insanların kullandığı bir sistem ise?

• Beğen
Tepkiler: n000k
Tuba

Tuba

Üye
Gereksiz mesajlar silindi ve editlendi...
lütfen kimseyi kırmadan hakaret etmeden yorum yapın...
alt kademe üst kademe diye bişey yoktur her iki işletim sistemide aynı para isteyen istediğini alır bu tercih meselesedir...
sizin bunu para ve zeka meselesi yapmanıza gerek yoktur...Alışkanlık ve istek kullanım ölçütüdür bunlar...

Kimseye gereksiz yere ceza verilmiyor ban atılmıyor siz karşılık vermezseniz şikayet butonunu kullanırsanız haklıyken haksız olmadığınızı görürsünüz....

İyi forumlar...

distakjo

distakjo

Üye
ya birakin artik su karsilastirmalari. Birbirinizin kalbini kirmaya degmez. Forumda kimse kimseyi zorlamiyor sunu al bunu al diye. Bizler kardesiz yemisim symbiani androidi ios u.

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt