symbian da virüs yok diyenler

Sponsorlu Bağlantılar

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
symbian da virüs yok diyenler
bende eskiden symbiana virüs girmez diyordum ama geçenlerde bir program yükledim tel az kalsın çöküyor du virüs mu bilmiyorum ama muhtemelen yanlış kodlandığı içindir eğer denemek isteyen varsa gonderebilirim:)

hikmet366

hikmet366

Üye
gönder bakım :) ama neyse boşver eğer yine birşey olursa hard format atmak istemiyorum

messevim

messevim

Üye
android kullandım . Android kullanırken kullandigim hafıza kartini symbian da 2 gün kullandıktan sonra hafıza kartı na virüs bulaştığı için kart bozuldu. Symbian'da virüsün alası var.

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
gönder bakım :) ama neyse boşver eğer yine birşey olursa hard format atmak istemiyorum

gerçekten ben o duruma düşmüştüm son anda kurtardım teli

- - - Eklendi - - -

android kullandım . Android kullanırken kullandigim hafıza kartini symbian da 2 gün kullandıktan sonra hafıza kartı na virüs bulaştığı için kart bozuldu. Symbian'da virüsün alası var.

ama onlar hafıza kartından bulaşanlar bende çok olmuştu bu dediğim uygulama ile

hikmet366

hikmet366

Üye
yanlış yazılmış olabilir

hikmet366

hikmet366

Üye
birşey sorcam bende tablet var bu maxicep androıd bôlümündeki uygulamalar tablete yükleniyormu

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
tablet androidse tabiki yüklenir

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Öncelikle virüsün tanımına bakıp ondan sonr piyasayı derinlemesine araştırın virüs var mıymış :) s60v1 ve v2 hariç..

MaxipmaN

Üye
virus yuzunden telefona uygulama kuramadım geçen ay

OğuzcanAbi

Üye
S40 da virus yok diye biliyorum sadece symbiyandada mi yokmus

hikmet366

hikmet366

Üye
o zaman şu tableti uygulamalarla doldurım

- - - Eklendi - - -

o zaman şu tableti uygulamalarla doldurım

hikmet366

hikmet366

Üye
bilmiyordum bildim ıyi oldu

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Symbian'da virüs var dediler geldim:sopa:

hikmet366

hikmet366

Üye
symbian da virus olmaz bence

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
symbian da ki anti virüsler gereksiz bence hiçbir işe yaramıyorlar ayrıca s60 ta virüs var gibime geliyor

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
yok bence v3v5^3 serilerinde olmaz diye biliyorum açtığım konuya bak yaptığım yoruma bak resmen kendi düşüncemi yalanlıyorum :kop: :ehe

hikmet366

hikmet366

Üye
haha :)

Üst Alt