Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

Konu, 'Symbian S60v3 Destek' kısmında YasirN tarafından paylaşıldı. Okunma: 141085 | Cevaplanma: 1440

1. Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

kilit kodunu unutum :D

Yazan: Dm.Pro
    Mobil cihaz ile gönderildi

Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya konusuna benzer içerikler

1. Series 60 v3 320x240 cep telefonlarına N-Gage yükleme ( Symbian S60v3 Oyun Emulatörleri )

Evet arkadaşlar, sitede yeni olduğum doğru. Sırf şu n-gage'i yükleyebilmek için hesap almıştım. Bütün postlar çok eski ve programların hiç birisini E71 firmware 500 ile çalıştıramadım, ama sonunda başardım. ***NOT: Yöntemi kendim deneyerek...
  2. symbian^3 işletim sistemine sahip bazı telefonlar hakkında soru ( Symbian^3 Cihaz Destek )

arkadaşlar şimdi bu cihazların(c6-01,603,n8) ekran çözünürlüğü 360x640. 720p video çekiyorlar .e çektiklerine göre oynatmaları da lazım ama 720p bir videonun çözürülüğü 1280x720'dir nasıl oluyor oynatabiliyorlarmı anlamadım :allalla:
  3. Gio hakkinda sorular buraya ( Samsung Android Yazılım )

eger gio hakkinda sorulariniz varsa burda paylasabilrsiniz yardimci olmaya calisirim
  4. Jaillbreake be unlock hakkindaki sorulariniz icin buraya ( iPhone - iOS Jailbreak ve Unlock Yöntemleri )

Slm arkadaslar baslikta soyledigim gibi sorulariniz varsa elimden geldigi kadar cevaplayabilirim İmessage adresim; [email protected] burdanda surulariniz varsa sorabilirsiniz musait oldugumda ve elimden gelsigi kadri ile yardim ederim ana...
  5. s60 v3 telefonlarda Sertifika Hatası alanlar buraya ( Symbian S60v3 Destek )

Arkadaşlae diyelim bir uygulama gördünüz yüklediniz ama setifika hatası verdi bunun çözümünü kısaca anlatıcam..! 1)Bu dosyayı indirin (Sertifikaya Son indir Sertifikaya-Son.zip 2)X-plore yükleyin (x plore s60 3rd 1 61 indir...
Yüklüyor...
08 Şubat 2016 Pazartesi - 6:04:22