Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

Konu, 'Symbian S60v3 Destek' kısmında YasirN tarafından paylaşıldı. Okunma: 133624 | Cevaplanma: 1437

1. E72 için twitter uygulaması var mı? twittera resim yüklemek istiyorum bunu hangi program yardımı ile yükleye bilirim

2. arkadaşlar n96 nın ömrü bitmek üzere hala ses kaydında bip sesine çare yok Fingertip.Access.Ultimate.Voice.Recorder.v6.1.2 bip sesini ortadan kaldırıyor ama kaydedilen ses dosyası kesik kesik oluyor aynı program N95 8Gb de mükemmel kayıt yapıyor hata vermiyor N96 için bir sürü sitede araştırma yaptım çare bulamadım RomPatcher yamaları aradım bulduklarımın hiç biri olmuyor yardıcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.saygılarımla

3. ____________________________________

C7 111.40 son versiyon yazılım güncelledim nokia pc suit le ingilizce oldu flashlamada biraz sıkıntılı oldu yardımcı olurmusunuz?

4. arkadaşlar n73 tele downgrade yaparken tel kapandı açılmıyor.basınca titriyor amasiyah ekranda kalıyor dead phone usb flashıng de olmuyor box olmadan flash yazdırabileceğim bi program varmıdır acaba..

5. n95 8gb (s60v3) telefonda sistem performansını artırmak için kod yazacağım.hangi klasör ve dosyaların silinmesini önerirsiniz.

6. Gravity programi var.Cok memnunum ben :)

7. arkadaş browser de bağlantı seçeneklerinde Wlan ağları çıkmıyor ne yapabilirim ?

8. Arkadaslar Youtube'da network error aliyoruz,yardim edin...

9. Merhaba.Nokia e51 de whatsappa giremiyorum daha önceden sıkıntı yoktu ama şimdi yükleme ekranına geldilten sonra kendiliğinden programdan çıkıyor.Telefona soft format attım whatsappı silip yükledim sorun çözülmedi yardımcı olabilirseniz sevinirim...

10. HTC DESİRE X telefomunum rehberini gmaille senkonize ettim.Gmail rehberimi kullanıyorum.Nokia E71 de de aynı şey varmı ?Gmail hesabıma veya HTC ile sürekli senkonize edebiliyormuyum ?İnşaat firmasında çalışıyorum sürekli telefonuma birilerini kaydetmem erekiyor.Bu yüzden benim için çok önemli.

11. E72-1 RM-530 telefonumda güncelleme işini bi türlü beceremedim şuanki versiyon 091.003 yazılım sürümü ce son güncellemede gücellenmedi yazıyor yardımcı olursanız çok sevinirim...
    ---
    kardesım bende nokia e 72 -1 var ve telefonun sürümünü gücelleyemiyorum yardımcı olabilirmisin
    ---
    E72-1 RM-530 telefonumda güncelleme işini bi türlü beceremedim şuanki versiyon 091.003 yazılım sürümü ce son güncellemede güncellenmedi yazıyor ve güncellemeleri kontrol et dediğimde hiçbir güncelleme cıkmıyor yardımcı olursanız çok sevinirim...

12. Hocam.attığın mp4 film ya 720p dir.yada mp4 uzantısı uyuşmuyordur.sana tavsiyem. Avc indir.mobile mp4 ten converter yap.oyle at
    ---
    Xelnet lite veya mobilerecorder programını dene

13. Ben nokia c5-00 kullanıyorum bir sorun var telefonumun kamerası açılmıyor tam acıkacakmış gibi olup açılmıyor yardım edin

14. abdullah *#7370# yap duzelir.ama guvenlik kodu ister

15. şey ahmet ama ben güvenlik kodunu bilmiyorum unutmuşum 1 aydır kırmaya çalışıyorum ama olmuyor bir bilgin var mi acaba

16. o zaman pc kabloyla yapacan. Bilgisayarına nokia pc suite indir.ordan hem sıfırlar,hem günceller
    ---
    yada telefoncularda yapar 10 ila 15 tl para alırlar.
    ---
    Abi cpu yanmış.benimde vardı.5800xm teması yukleyince ekran karardı.o kadar hıç açılmadı
    ---
    Var nokia ovide var
    ---
    Nokia ovide var
    ---
    Kendi tarayıcısı remi çok yer.opera mini kullan
    ---
    v3 tuşlu nokia v5 dokunmatik nokiadır.o yuzden olmaz

17. Nokia c5-00 kullanıyorum telefonumda bir sorun oluştu telefonumu açarken sadece titriyor açılmıyor bunun sorunu ne olabilir şarja taktım şarj almıyor yardımlarımızı bekliyorum
    ---
    arkadaslar yardim edin sorunum (ben telefonumu kapattigimda acilmiyor sadece titriyor bataryayi cikartip 1-2 saat bekledigimde sonra bataryayi takip tekrar actigimda bu sefer aciliyor sorun ne olabilir ha birde bataryayi cikartmadanda 1-2 saat bekledigimde sonra guc tusuna bastigimda oylede aciliyor yardim edin

18. n79 dahili bilesen hatası

Yüklüyor...