Sygic Navi v16.0.12 Apk+tomtom(ta) 2015.12+HERE(nt)2015.12 Maps

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Sygic Navi v16.0.12 Apk+tomtom(ta) 2015.12+HERE(nt)2015.12 Maps

Sygic klasörünü tlf,nun hafizasina yada sd karta atiniz Sygic apk yükleyiniz
ülkelerin mapsini indiriniz Sygic/Maps klasörüne atiniz..

Sygic tomtom teleatlas(ta) v2015.12 Maplari indirebilirsiniz.
arkadaslar Sygic 3D görüntüsüde eklenmistir elinizdeki mapslarida kullana bilirsiniz 3D icin indirmeniz gereken
OpenStreetMap 3D buildings indirme programi eklenmistir PC,de
indirdigniz 2dc teksi ya elinizdeki Ülkelerin Maplarin icine atiniz
yada yeni indirirseniz Mapslari onlarinda icine atiniz 3D görüntüsünü tam elde etmek isterseniz

Sygic/Maps v2015.12
Almanya,Andora,Arnavutluk,Avusturya,Belarus,Belcika,Bosna Hersek,Bulgaristan,Cebeli Tarik,Danimarka,Estonya,Finlandiya,
Fransa,Hollanda,Hirvatistan,Karadag,Kibris,Letonya,Livanya,Licenstayn,Lüksemburg,Macaristan,Makedonya,
Malta,Moldovya,Monako,Norvec,Polonya,Portekiz,Romanya,Rusya Federasyonu,San Marino,Slovakya,Slovenya,Sirbistan,Ukrayna,Vatikan,
Yunanistan,Cek Cumhuriyeti,Ingiltere,Irlanda,Ispanya,Isvec,Isvicre,Italya,Izlanda,
TÜRKiYE..

Sygic v16.0.11 üzerine yükliye bilirsiniz

YENi Sygic Navi v16.0.12 Apk+tomtom(ta) 2015.12+HERE(nt)2015.12 Maps
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ostsee ve kempa

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
eklenen bu program yukarıdaki hangisi
bunun ana klasöründe import u göremedim.neden yoktur?
arkadasim Import seyyar radarlari Almanyadaki camilerimizi eklemistim Import klasörünü
indireceksin Sygic/Maps klasörünün icine atacaksin Import klasörünü ok,leyeceksin
poi ayarlarindan ayarlayacaksin yanliz haber verme özelligi yok versionulari degistikce
Sygic haber verme özelliklerini kapatti.

mavi64

mavi64

Üye
çok karışık anlatılmış

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
çok karışık anlatılmış
arkadaşım karışık gelmesi sen daha önce hiç yüklemediysen karışık gelmiş
ola bilir ta olan Sygic ta Apk indir yükle kendisi indirecek
istediğin ülkeleride indir hud ve dachcam özelliğide kilitliye
Content info,yu indir Sygic/Maps klasörünün içindekile
değişirsin nt mapslarıda kullanmak istersende diğer
Apk indirip yüklersen eklediğim maps klasörünüde
indirip haritayıda ekleyip kullana bilirsin
Bazı yenilerde Sygic klasörünü olsun mapsları olsun
indirmede problem ola biliyor onun için genelde hepsini
birden eklediğimiz için karışık gelir.
Anlayamadığın yapamadığın yerlerde yardımcı olmaya çalışırız.

kumpas19

kumpas19

Üye
adamsin memoli

• Beğen
Tepkiler: memoli6767

djinn_

Üye
İlk defa yükleyeceğim. Yukarıda iki adet Türkiye Map linki var. NT+TA vs yazıyor. Şimdi hangisini indirmem lazım acaba?

Çok teşekkür ederim.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
İlk defa yükleyeceğim. Yukarıda iki adet Türkiye Map linki var. NT+TA vs yazıyor. Şimdi hangisini indirmem lazım acaba?

Çok teşekkür ederim.
arkadasim öncelikle Sygic ta Apk indirip yükliyeceksin kendisi indirmesi gereken Sygic klasörünü indirir(benim ekledigim sygic klasörünü indirmediysen) acilirken email adresi yazmayacaksin asagidaki bölüme tiklayip gececeksin vermeden Europa yazan bölüme tikladiginda
indirmek istedigin ülkelerin mapslarini göreceksin tek Türkiye yeterse tikla indirir menü girdiginde hud vede dachCam bunlari kilitli
gösterirse benim ekledigim content info (ta) bunu indir Sygic/Maps klasörünün icindekiyle degisitirisen normal sekilde calisir

yada bu sekilde yapacaksin

benim ekledigim Sygic klasörünü indireceksin ta Türkiye yazan mapsi indireceksin Sygic ta Apk indireceksin Sygic/Maps klasörünün icine atacaksin tlf,nun hafizasina yada sd karta atacaksin Sygic ta Apk yükliyeceksinn kisa bir indirmeden sonra acilir takilma yaparsada cikis yapip
tekrar acacaksin tlf,nun hangisi oldugunu yazmadigin icin kisaca aciklamasini ekledim yapamadigin yerde yardimci olmaya calisirim.

nt yazanlarda nt (here)mapslar bunlari daha sonra kullanmak istersen Maps klasörünü indireceksin
Sygic nt icin olan Apk indireceksin Sygic/Maps klasörünü degiseceksin nt Apk yükliyeceksin

• Beğen
Tepkiler: djinn_
CnFk

CnFk

Üye
ulke aranıyor diyor ilk baslarken orda takılıp kalıyor neden olabilir acaba. Düzeldi Teşekkürler

Son düzenleme:
  • Beğen

djinn_

Üye
arkadasim öncelikle Sygic ta Apk indirip yükliyeceksin kendisi indirmesi gereken Sygic klasörünü indirir(benim ekledigim sygic klasörünü indirmediysen) acilirken email adresi yazmayacaksin asagidaki bölüme tiklayip gececeksin vermeden Europa yazan bölüme tikladiginda
indirmek istedigin ülkelerin mapslarini göreceksin tek Türkiye yeterse tikla indirir menü girdiginde hud vede dachCam bunlari kilitli
gösterirse benim ekledigim content info (ta) bunu indir Sygic/Maps klasörünün icindekiyle degisitirisen normal sekilde calisir

yada bu sekilde yapacaksin

benim ekledigim Sygic klasörünü indireceksin ta Türkiye yazan mapsi indireceksin Sygic ta Apk indireceksin Sygic/Maps klasörünün icine atacaksin tlf,nun hafizasina yada sd karta atacaksin Sygic ta Apk yükliyeceksinn kisa bir indirmeden sonra acilir takilma yaparsada cikis yapip
tekrar acacaksin tlf,nun hangisi oldugunu yazmadigin icin kisaca aciklamasini ekledim yapamadigin yerde yardimci olmaya calisirim.

nt yazanlarda nt (here)mapslar bunlari daha sonra kullanmak istersen Maps klasörünü indireceksin
Sygic nt icin olan Apk indireceksin Sygic/Maps klasörünü degiseceksin nt Apk yükliyeceksin

Hallettim valla. Çok teşekkür ederim.

• Beğen
ahmet meço

ahmet meço

Üye
Selamlar memoli kardeşim 2016 haritaları ne zaman gelir acaba?

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ahmet meço
ahmet meço

ahmet meço

Üye
Tamam teşekkür ederim kardeşim kolay gelsin sana