Sx1 In Kapak Fiyatı Ne Kadardır?teknik Serviste?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

assasin

Üye
    Konu Sahibi
Sx1 In Kapak Fiyatı Ne Kadardır?teknik Serviste?
arkadaşlar sx1imin kenarlarında ki lastikler soyulmaya başladı..garantisi hala devam ediyor ben teknik servise gitsem bedavamı değiştirirler yoksa paralyamı ?paraylaysa ne kadardır?kapağını siyah yapıp satıcamda böyle teli kimse almıo..

RockFord Fosgate

Üye
hayır deıstırmezler sen bı kapak alacan en ıyısı!!

assasin

Üye
    Konu Sahibi
ne kadardır?

cmert

cmert

Üye
orj kapak kvk veya genpa da komple 110ytl+kdv+işçilik alıyolar.bence baya tuzlu

assasin

Üye
    Konu Sahibi
tuzlu değil tuzluğu boşaltmışlar fiyatlara...ben sordum beşiktaşya başarıya 52€+kdv+işçilik dediler 96 milyon falan yapıyor taktırnıycam...

SnL.dracula

Üye
itanbulda ben hiçbiryerde orjınl bulamadım fakat galata koprusununun hemen yanından ferıbotlar gecıyor ya orda bır alt gecıt var orda 6 mılyon komple kapak sıyah beyaz ne ıstersen butun renkler var .ayrıca mısır carsının gırısıne yetısmeden tabı arka kapıdan daha dogrusu emınonu tarafından gelırsenız o gırıstten gırmeden hemen sag tarafta marmara bolgesının kapak sorumlusu var orda mılyonlarca kapak var ben aldım 4 mılyona su an telefon gıcır gıcır.

turgay89

turgay89

Üye
<div class='quotetop'>(SnL.dracula &#064; Jan 19 2006, 05&#58;56 PM) [post=256720]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
itanbulda ben hiçbiryerde orjınl bulamadım fakat galata koprusununun hemen yanından ferıbotlar gecıyor ya orda bır alt gecıt var orda 6 mılyon komple kapak sıyah beyaz ne ıstersen butun renkler var .ayrıca mısır carsının gırısıne yetısmeden tabı arka kapıdan daha dogrusu emınonu tarafından gelırsenız o gırıstten gırmeden hemen sag tarafta marmara bolgesının kapak sorumlusu var orda mılyonlarca kapak var ben aldım 4 mılyona su an telefon gıcır gıcır.
[/b][/quote]

vay be demek 4 milyon.. haftasonu alıyım 3-5 tane.. peki kapak mı kasa mı?? bi de nerde taktırıcaz aldıgımız yer yapıyo mu?? dukannın adı ne?? cok sey sordum ama bu son tus takımı ve telefonunun yanındaki plastik bolum degisir mi??

yardımların icin sagol

RockFord Fosgate

Üye
on arka 4 mılyon gerısını bılmem cunku ızmırdeyım+sx1 kullanmıyorum:)))

cmert

cmert

Üye
o 4 - 5 milyonluk kapaklar bi b.ka yaramaz.ben zamanında taktım 1hafta sonra kapak rezil oldu.kenarlar aşındı.ekran tozla doldu gövdeye tam oturmuyo zaten.ya orj bulun ya da hiç değiştirmeyin derim

assasin

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(SnL.dracula &#064; Jan 19 2006, 05&#58;56 PM) [post=256720]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

arkadaş 5 milyon falan diyorsun ama o kasayı orada takarlarsa yada teknik servis yarine telin içini başka birisi açarsa garanti iptal oluo ...bu arada ben başarıya sordum 52 &#8364; + 12 lira işçili + kdv diolar 96 lira yapıo

ama benim sx1in yanlarındakı koruyucu lastıklar soyulmaya başlamıştı sadece orta kasayı değiştirdim beleş yaptılar tel 0 oldu...2 saat sonrada teli aldım..bide format attırdım fw 15 yenilendi o da beleş tele para vermeden bakım yaptırdım.. garantının gozunu seveyım..

excaliburussx1

Üye
dostum servise ne dedin de yaptılar öyle beleş bi de nereye verdin başarıya mı?

bestdrummer

Üye
<div class='quotetop'>(assasin &#064; Jan 17 2006, 10&#58;43 AM) [post=254276]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşlar sx1imin kenarlarında ki lastikler soyulmaya başladı..garantisi hala devam ediyor ben teknik servise gitsem bedavamı değiştirirler yoksa paralyamı ?paraylaysa ne kadardır?kapağını siyah yapıp satıcamda böyle teli kimse almıo..
[/b][/quote]
benim makineninkide sorunluydu.sordum 60 ytl dediler.silivride original işçilik dağil.ben aldım 5o ytlye kendim taktım canavar gibi

diskriminant

Üye
yaw arkadaşlar servise sordum&#33; orjinal kasası varmı diye? yok dediler&#33; ama bazı telefoncular 55 60 milyona orjinal kasa+tuş takımı var diyorlar.İşin gerçeği nedir?
gerçekten sx1 in orjinal sıfır kasasını bulabilirmiyiz? benim telefonun ekran çok çizildi.Hem telefon gri yeni kasa ile siyah yapıyım diyorum ama bir türlü doyurucu cevap alamadım.
Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim
teşekkürler

ramchomania

Üye
orjinal kapak değilde yan sanayi 5 milyona aldım ve şansıma sanırım çok güzel oturdu ve kirlenmiş yan taraf kaplamasıyla renk uyum sağladı buraya resimleri eklerim çekip

turgay89

turgay89

Üye
arkadaslar su konuya kesin bi acıklık getirelim. benim de yandaki plastik kısım soyulmaya basladı.. garanti yapıo mu para mı alıyo?? ayrıca kapagı dısarda alıp garantiye taktırma imkanımız yok mu?? yardımlarınızı bekliorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...