Super Clear LCD TFT vs Super AMOLED

Sponsorlu Bağlantılar

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
Super Clear LCD TFT vs Super AMOLED
arkadaşlar öncelikle mrb :)
android bir cihaz alıcam yalnız
kararsızlık içerisindeyim

arada 350 lira fark var yeni bi telefon parası :naughty:
ekranları ise Super Clear LCD TFT
Super AMOLED

internete baktım

Super Clear LCD TFT
daha iyi diyorlar bu doğrumu
galaxy s den alınan verim
galaxy sl den alınabilir mi

şunu da belirteyim telefonu alacağım kesin değil ailemi ikna edersem alabilirim şunu da belirteyim fiyat farkını göz önünde tutun :aha:

yardım eden tüm arkadaşlara şimdiiden teşekkürler

o kadar yazdık resimleri unuttuk iymi :D

gerçi tipleri arasında pek fark yok :D

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
süper amoled daha iyidir
bu arada android tercihi için:oke:

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
android <3

hoss

hoss

Üye
dostum galaxy s e o kadar para verilmez artık , eskidi ve son güncellemesini aldı galaxy s ...sana tavsiyem xperia arc al bu iki cihazdan da daha iyi ve güncel bir telefon :oke:
bu arada galaxy sl in sar degeri çok fazla yüksek o yüzden düşük fiyatı

• Beğen
Tepkiler: OğuzcanAbi

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
dostum galaxy s e o kadar para verilmez artık , eskidi ve son güncellemesini aldı galaxy s ...sana tavsiyem xperia arc al bu iki cihazdan da daha iyi ve güncel bir telefon :oke:
bu arada galaxy sl in sar degeri çok fazla yüksek o yüzden düşük fiyatı
nedir sar.degeri ne ise. yarar acaba samsung dan yana kullanicam bu sefer senede bi iki kez telefon alisverisndeym zaten

hoss

hoss

Üye
telefonun radyasyon oranı ve 1 in üzerindeki sar degeri risklidir ,ben olsam arc alırdım galaxy s eski kalıyor arc ın yanında ama tercih senin yinede , ben almışken en iyisini al diye demiştim:oke:

• Beğen
Utku

Utku

Üye
galaxy s2 al hacı:ehe

• Beğen

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
telefonun radyasyon oranı ve 1 in üzerindeki sar degeri risklidir ,ben olsam arc alırdım galaxy s eski kalıyor arc ın yanında ama tercih senin yinede , ben almışken en iyisini al diye demiştim:oke:
arc pek hoşuma gitmedi ya :D
Utku&#8482;;3537390' Alıntı:
galaxy s2 al hacı:ehe
üstünü yolla :D
o kadar para yok :ehe

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
hoss

hoss

Üye
nasıl hosuna gitmez dostum herkes çok begeniyor :oke:sana pm den ana konusunun linkini vereyim incele istersen , gercekten mükemmel bir teleefon

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
inceledim galaxy 2 ye aşık oldum <3 :ehe

hoss

hoss

Üye
galaxy s2 çok dehşet ama fiyatı da çok tuzlu :ehe

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
tuz gölü mübarek :ehe

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
galaxy s2 çok dehşet ama fiyatı da çok tuzlu :ehe

Fiyatı ne kadar da tuzlu diyorsunuz :) yeni çıkan son sistem süper ötesi özellikleri olan bir cihaz için makul bir fiyat bence lg halen iphone 4 1800tl civarlarında giderken bence çok uygun parası olana

hoss

hoss

Üye
Fiyatı ne kadar da tuzlu diyorsunuz :) yeni çıkan son sistem süper ötesi özellikleri olan bir cihaz için makul bir fiyat bence lg halen iphone 4 1800tl civarlarında giderken bence çok uygun parası olana
evet özelliklerine göre iyi ama bizde o kadar para yok :naughty:

anemik

anemik

Üye
Galaxy S2 saturn de denedim.gayet güzel.iphone 4 e göre iyi.görsellik çok güzel.ama daha iphone 5 cıkmadı.bi oda cıksın bakalım.Galaxy S - iphone 4 benzer.s2 daha üstün ama bakalım iphone 5 nasıl olucak. 1700tl mi ne galaxy s2 öle hatırlıyom.ama ekran mükemmel, gerçi ekrana koydugun şeylere göre de değşir,iphone 4 e de öyle koysan aynı olur ama android işi bitiriyor.herşey bedavaymış o güzel.Bide ucuz artık samsung lar.iphone nun herşeyi pahalı.

Super AMOLED daha iyi diye biliyorum.Super Clear öncedende wardı eski diye biliyorum.haklıyım dimi :)

• Beğen

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
bende işte onu sordum ama :D
galiba süper amoled daha iyi
ama ben 6 ay fln daha bekleyip
galaxy s2 almak istiyorum :D

anemik

anemik

Üye
6 ay nie beklion :) git taksitle al saturnden.

----------Eklendi @ 18:06:53 ---------- Yazıldı @ 18:04:01 ----------

ama şunuda bil telefona 1milyardan fazla para verirken biraz düşün.ben bu kdr para vericem ama snra naapcam diye düşün.gidip aldıktan snra 1 yıl kullanıp değiştrme.bn acıyorum şahsen.gaza geliyorum bazen ama snra tutuyorum kendimi.yoksa 12 ay takside girip ayda 150-150 öderim alırım şükür o kdr durumum var ama yemiyo işte :D

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
benimde durum yemiyor
annem dedi bu karneyemi 1700 vercem :D

anemik

anemik

Üye
o ayrı bişi :D Nokia N9 incele.bekle bu telefonu benden sölemesi.Nokia dan şaşma diye boşuna demiyolar.en kaliteli hala nokia bence.

eaagent

eaagent

Üye
super clear lcd tft değildir ! sclcd farklı bir teknolojidir amoled kadar olmasada gayet iyidir .
BKZ tft vs SCLCD

Üst Alt