Star Tv-Fox Tv-Kanal D-Ntv-Ntvspor ve Diğerleri (Opera Mini ve RealPlayer ile)

Sponsorlu Bağlantılar

combat212

Üye
    Konu Sahibi
Star Tv-Fox Tv-Kanal D-Ntv-Ntvspor ve Diğerleri (Opera Mini ve RealPlayer ile)
Öncelikle herkese iyi forumlar. Sorunsuz mobilden Star Tv-Fox Tv-Kanal D-Ntv-Ntvspor diğer bir kaç kanalı mobilden sorunsuz şekilde izleyebileceksiniz.

İZLEMEKTE SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLAR. LİNKİ REAL PLAYERE YAZIP ÖYLE DENEYİN.

Aşağıda verdiğim linkleri Opera Mini'nin adres bölümüne yapıştırın gelen soruya evet dedikten sonra Real Player'dan sorunsuz izleyin.

Star Tv:

Kanal D:

Fox Tv:

Tv8:

Beyaz Tv:

Samantolu Tv:

Ntv:

NtvSpor:

rtsp://195.33.219.9/live/atv_3

Benim vermediğim kanalları da bu yötemle bulup izleyebilirsiniz: rtsp://195.33.219.9/live/KANAL ADI_3

Kendim C5-03 telefonumda WLan ile HD kalitesinde sorunsuz izledim. Eğer internetiniz hızlıysa (benimki 8mbs) donmadan siz de sorunsuz izleyebilirsiniz. NtvSpor'dan LA LİGA MAÇLARI ŞİFRESİZ İZLENMEKTEDİR.
Opera ile açamayanlar adresleri Real Player'e yazarak deneyebilirler.

• Beğen
Tepkiler: ROJEK ve EkO_37

anılbaran

anılbaran

Üye
Sadece opera minin ile çalışıyor demek :tşk:

Atacan-

Atacan-

Üye
Teşekkürler.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
adreslere url ekledim tıkladığınızda tv açılması lazım bir deneyin bakalım

legolasd

Üye
teşekkürler

rapman

rapman

Üye
ilk defa böyle bir şey çalıştı şaşırdım çok teşekkürler. Tahminen saatte kaç mb yer? Elimde n95 var şuan 3gp kalitesinde yayın veriyor.

- - - Eklendi - - -

dikkat ettim de görüntü kaliteymiş mp4 formatında da olabilir, ayrıca çok akıcı.

Atacan-

Atacan-

Üye
Şimdi tüm linkleri denedim wlandan açmadı yüzde yüklenirken media klibi açılmadı deyip kapanıyor.
Realplayer ayarlarınıda yaptım şebeke vs.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Şimdi tüm linkleri denedim wlandan açmadı yüzde yüklenirken media klibi açılmadı deyip kapanıyor.

altta verdiğim likteki konudan linkleri kontrol edebilirmisin 5800 da çalışıyor bir kısmı çalışanları not alabilirsen bu konuya ekleriz

http://www.maxicep.com/yararli-bilgiler-ve-dokumanlar/symbian3-guncel-tvler-star-atv-kanal-d-trt-cepnet-ile-sorunsuz-acilir-toplam-37-kanal-19-10-2012-a-625099.html

Atacan-

Atacan-

Üye
Sadece show tv açtı en baştaki.
Diğerlerine bağlantı adresi yada media kısmen açılacak diyip hata verip kapanıyor.

Ayrıca buradaki linkleride açamadım wlan ile..sadece şebeke ile bağlanıyor sanırım.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Diğerlerine bağlantı adresi yada media kısmen açılacak diyip hata verip kapanıyor.

Ayrıca buradaki linkleride açamadım wlan ile..sadece şebeke ile bağlanıyor sanırım.

cnbe-kanalturk-star-cnn açmıştım ben sende açılmadımı

combat212

Üye
    Konu Sahibi

Linki yanlış kopyalıyo olabilirsin. Ya da şunu dene hata verince tekrar bas linke o zaman açılır. Wlandan izliyorum ben c5-03 ten.

- - - Eklendi - - -

Ben wlandan denedim şebekeden demedim ama bende sorunsuz.linkleri kopyalarken dikkat et boşluk olabilir aralarda.

Atacan-

Atacan-

Üye

cnbe-kanalturk-star-cnn açmıştım ben sende açılmadımı

Ne yazıkki açılmıyor sadece show açılıyor..
Tekrar yine denedim.

Linki yanlış kopyalıyo olabilirsin. Ya da şunu dene hata verince tekrar bas linke o zaman açılır. Wlandan izliyorum ben c5-03 ten.

- - - Eklendi - - -

Ben wlandan denedim şebekeden demedim ama bende sorunsuz.linkleri kopyalarken dikkat et boşluk olabilir aralarda.

Zaten wlandan deniyorum Linklere tıkladığımda Realplayer açılıyor hiç bir şey kopyalamıyorum

ALPxxx2

Üye
aynı sorun bendede oluyor wlandan giriyorum nokia x6 telefonum yüzde yüklenirken kapaniyor ve diğer konudada sadece show tv açılıyor bu tv programını uzun süredir arıyorm ama bir türlü bulamıyorum

rapman

rapman

Üye
3G ile bağlanıyorum 1 dakikada 5 MB yiyor.

combat212

Üye
    Konu Sahibi
aynı sorun bendede oluyor wlandan giriyorum nokia x6 telefonum yüzde yüklenirken kapaniyor ve diğer konudada sadece show tv açılıyor bu tv programını uzun süredir arıyorm ama bir türlü bulamıyorum

Bende hiç bir kanalda sorun yok. Opera son sürüm değilse bi güncellemeyi dene. İlk iki seferde hata verirse tekrar yenile bende de bazen oluyo. 3. Seferde açılıyo.

emre-903

Üye
tesekkurler

pantelli

Üye
show için link yokmu

Üst Alt