Staj dosyası

Konu, 'Üniversiteler' kısmında van_helsing7677 tarafından paylaşıldı. Okunma: 4401 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Staj dosyası

Arkadaşlar ben işletme bölümü ögrencisiyim.sigortacının yanında staj yapmam gerekiyodu ama bazı nedenlerden dolayı naylon olarak yaptım :( şimdide staj defterine yazacak bişey bulamıyorum.günlük yazmam gerekiyormuş.yardımcı olursanız sevinirim:(((

Yazan: van_helsing7677
  2. arkadaşım ya kafadan bişiyler sallayacaksın tahminen daha önce yapan yazan arkadaşlara bakarak ya da tanıdık bir sigortacı ya da işte stajı kimin yanında yapmak zorundaysan o meslek dalında birinden yardım isteyebilirsin

3. Saol dostum ama daha o işle meşgul olan bi tanıdıgım yok:( ve aklıma bişey gelmiyor. ne yazabilirimmmki??

4. yardım edecek kimse yokmu :(((

Staj dosyası konusuna benzer içerikler

1. staj dosyası

elinde 12. sınıf bilgisayar bölümü için staj dosyası olan var mı? Kaynak ...
  2. bilişim teknolojileri bölümü hazır staj dosyası lazım arkadaslar ltfn yardım edin :(

arkadaslar naylon staj yapıyorumm defteri cumaya kadar hazırlamam lazım yardm ederseniz cok sewinirim arkadaslarrrr --------------- Ekleme --------------- Yardım edicek kimse yokmu arkadaslarrrrr
  3. Stajdaki

Stajda çektiğim salyangozlar yağmur yağınca baya çıkıyorlar hangisini çekeceğimi şaşırdım.
  4. telekom staj dosyası

arkadaşlar telekomda staj yapıyorum bana acilen staj dosyası lazım
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Haziran 2015 Salı - 2:12:05