SPP SlideUnlock Skin Pack S60v5 43 Adet Önizlemeli

Sponsorlu Bağlantılar

nejdet can

nejdet can

Üye
    Konu Sahibi
SPP SlideUnlock Skin Pack S60v5 43 Adet Önizlemeli
Popüler TUŞ KİLİDİ Programının Birbirinden güzel görünümlerini (skin) sizler için paylaştım...

SPP SlideUnlock Skin Pack S60v5 43 Ad. Önizlemeli İster 3,er Üçer İNDİR İster Tümünü İndir

Rar'dan çıkardığınız dosyaları Programı Memori Card'a kurmuş iseniz e:\data\SlideUnlock\Skins12 dizinine kopyalayın

Programı Telefon Hafızasına kurmuş iseniz c:\data\SlideUnlock\Skins12 dizinine kopyalayın

13 MB

SPP SlideUnlock Programının 2.20 Final versiyonunu indirmek için Nadir Bey'in paylaşımı olan aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz...

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-yazi-ekran-dil-araclari/spp-slideunlock-v2-20-signed-411401.html

• Beğen
Tepkiler: zepkynear, poncinK, Nadri ve 23 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
:tşk: güzel paylaşım

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Harika paylaşım :oke:

by_avea

Üye
muaazam degerli bir paylaşım eline sağlık

geneluye

geneluye

Üye
bu register kodu istiyor ne yapmalıyım

nejdet can

nejdet can

Üye
    Konu Sahibi
bu register kodu istiyor ne yapmalıyım

bir kullanıcı adı ve telefonunuzun IMEI numarasını bana ÖM'den gönderirseniz yardımcı olabilirim... KODU vermem 30 dakika ila 24 saat sürebilir....

pRime.

pRime.

Üye
Bu s60v3 te çalışıyor mu? benim bildiğim sadece s60v5 için.

emirberkcelik

emirberkcelik

Üye
eline sağlık süper ama toplu linkde hata var sadece 22kb boyutu

EROCAN

Üye
teşekkürler

virgo2000

virgo2000

Üye
teşekkrümü geri aldım linkler bozuk ehe :D

higlift

higlift

Üye
toplu link çalışıyor teşekkürler...

halittosun

Üye
Dostum Ellerine Sağlık Ama Linkler Ölü Bir Kaç siteye Upload Edersen Böyle Sorunlar Yaşamayız

KayraBey

KayraBey

Üye
Konu açılalı bayağı olmuş.Sorunsuz indirenler varsa onlarda upload edep linkleri verebilir.

hus53

Üye
Popüler TUŞ KİLİDİ Programının Birbirinden güzel görünümlerini (skin) sizler için paylaştım...

SPP SlideUnlock Skin Pack S60v5 43 Ad. Önizlemeli İster 3,er Üçer İNDİR İster Tümünü İndir

Rar'dan çıkardığınız dosyaları Programı Memori Card'a kurmuş iseniz e:\data\SlideUnlock\Skins12 dizinine kopyalayın

Programı Telefon Hafızasına kurmuş iseniz c:\data\SlideUnlock\Skins12 dizinine kopyalayın

13 MB

SPP SlideUnlock Programının 2.20 Final versiyonunu indirmek için Nadir Bey'in paylaşımı olan aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz...

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-yazi-ekran-dil-araclari/spp-slideunlock-v2-20-signed-411401.html
buyuksun baba

--------------- Ekleme ---------------

buyuksun beeeeee kardes

nwileck

Üye
Teşekkürler

ankx

Üye
linkler silinmiş indiremiyorum...

--------------- Ekleme ---------------

teşekkürler...hepsini birden inidirince iniyor...

Konstantine

Konstantine

Üye
****** yokmu acaba...

anılbaran

anılbaran

Üye
paylasım güzel tesekkür

Üst Alt