spot telefon nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mmelihfb

mmelihfb

Üye
    Konu Sahibi
spot telefon nedir?
piyasada spot diye satılan telefonlar neden 100-150 lira daha ucuz acaba?

erko merko

erko merko

Üye
Yurt dışından kaçak getirilen garantisiz telefonlar

mmelihfb

mmelihfb

Üye
    Konu Sahibi
hocam sende s 2 kullanıyormuşun...bende s 2 alıcam spot almamı önenirmisin tel. çok arıza yapıyormu?

alperen y

Üye
krdeşim bn bir kere 300 tl civarı spot tel aldım hala kullanıyorum çok memnunum. kötü yanı ise hani mobil tv için sms atarsın ya gsm operatörüne o olmaz işte gsm operatöründen bir uygulama istediğinde alamazsın. zaten çok da işe yaramaz öyle şeyler.1 kötü yanı daha var türkiyeye geldiğinde 5-6 aya kapanma riski var ama onunda bir çözümü var kapanınca bir telefoncuya git 15-20 tl ye imei numarasını değiştirir. oldu bitti :)

- - - Eklendi - - -

hocam s2 alıcaksan sahibinden.com dan al gitti gidiyora pek güven olmaz. orada adam açık açık yazdıysa al bu tel spottur diye. eğer yazmadıysa güven olmaz o adama. birde telefonun 0 olmasına dikkat et

mmelihfb

mmelihfb

Üye
    Konu Sahibi
evet bende sürekli sahibinden i takip ediyorum...uzun süredir tel.in fiyatı düşmedi

erko merko

erko merko

Üye
hocam sende s 2 kullanıyormuşun...bende s 2 alıcam spot almamı önenirmisin tel. çok arıza yapıyormu?

Arıza yapmıyorda spot telefon alırken dikkatli olman lazım referansı çok olan kişilerden alışveriş yapmaya dikkat et, birde imei kayıtlı telefon alma sakın bulabilirsen pasaport kayıtlı al.

• Beğen
Tepkiler: mmelihfb
Black-killing

Black-killing

Üye
Sahte Imei olduğu anlaşılırsa hapis cezası bile yeme imkanın var bu işler tehlikeli tavsiye etmem uyarıda bulunayım ben

mmelihfb

mmelihfb

Üye
    Konu Sahibi
hocam son bir sorum....sende bursadamışın....burda en uygun fiyatlı tel. nerden bulabilirim acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...